Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babának, hogyan kell...

4 hetes babának, hogyan kell vegyiteni a tejet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 14:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
42%
Sziasztok,többször visszanéztem ezt az oldalt,senkit nem akarok bántani,se elitélni,de valami nem stimmel ezzel a családdal.Nem szoptathatja mert erős a teje neki,stb.csak remélem,hogy a jó isten segít ennek a csöpségnek felnőni valahogy.
2009. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
100%

15:57-es vagyok!

Nagyon sajnálom h ez történik Veletek!Vigyázzatok magatokra és a picire főleg!És nyugalom,legalábbis próbáljatok megnyugodni,minden rendben lesz!

írj majd h mit mondtak a dokik,mi lett a babucival!

És tényleg vannak itt normális anyukák!Azokkal akik ilyen arogánsan írogatnak nem kell foglalkozni itt élik ki gyerekkori frusztrációikat és örülnek h ezt megteheteik mert nem kell a szemetekbe nézni és így "vakon"köpködhetnek,trágárkodnak!De ha ez kielégíti őket....hát az szánalmas!Mivel soha az életben nem fogtok találkozni és nme tudjuk ki kicsoda ezért megy a gusztustalankodás!

Na abba hagytam..nem vall rám!Minden jót és jelentkezzetek!

Jó éjszakát!

2009. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nevükben is.Anyukám most mesélte ő minket 3 hetesig szoptatott és nem akartunk enni,de akor nem tudták mi a probléma és szerencséjére kevés teje volt igy elöbb helyre jöttünk,de mi orditottunk nem aludtunk.

A fiam is annak idején orditott is és ezért 4 héten keresztül hasfájos is lett,de a lányomnál okosabb voltam és egy hét után mikor láttam nincs rendben valami,az alvos babika siros lett és a széklet nyálkás meg bukos is a dokival közöltem irjon tápszert. A lányommal igy nem kerültünk korházban.Majd megint evett és aludt. 3 hónapos kortol ő is megkapta amit lefagyasztottam.

Talán velük is ez történt,szerintem öröklő. Ha igen akkor semmi bajuk,csak a tápit el kéne fogadja mert az ijesztő,hogy nem akar enni.Az enyémek egyböl elfogadták.

Na jó sziasztok álmos vagyok.Köszönöm a megértést is.

2009. jún. 20. 21:31
 64/76 anonim válasza:
29%

sziasztok


Hihetelen ,hogy,be tudtok idegesedni a tehéntej hallatán.Az eszetekbe se jut mivan ha tényleg nincs igazatok?A kisfiammal 3 hós koráig kinlodtam,alig volt tejem,ráadásul,még kakilni se tudott.Kórházból,kórházba jártam vele.Aztán lecseréltem a gyerekorvost egy idősebbre aki azt tanácsolta adjak neki feles tejet reggel,este.Láss csodát megszüntek a problémák.Most 9 éves,és semmire se allergiás,és osztályelső.

A tápszerről meg mindig a disznók jutnak eszembe.Hizlalják őket mesterségesen.Mert ugyebár a tápszernek semmi köze nincs a természeteshez!!De azért jujj de jó.

És most lehet lepontozni!

2009. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
32%

Le is pontozunk...nézd meg,mi van a tejben,pláne a felesben.Mennyi tápanyag,mennyi vitamin.Aztán nézd meg a mesterséges tápszert.

Persze az egész ország hülye mert van 3-4ember,aki jobban tudja.

2009. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim válasza:
42%
Nem azt mondtam,hogy mindenki hülye,és én okos vagyok.Ez volt az én véleményem.Még jó hogy lehet szabadon választani.Valószinű mikor hozzá kell majd táplálnom,nem tápszert adok hanem természetes kaját.Legyen akár 4 hós.A hangsúly a természetesen van!!
2009. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
53%
Az igazi tehéntejben amit háztól lehet hozni abban szerintem benne van ami kell mégha higítva is van, a dobozos vagy zacskós boltiban nem lennék olyan biztos.Én mondjuk a házit értem tehéntej alatt.Mellesleg az én kislányom kapott már alma és őszibari pürét narancs és almalevet és 12 hetes múlt, tápszeres.Most aztán lehet hűledezni és rémüldözni semmi baja sem lesz és nem is lett.Nekem sem lett amikor anyukám krumplit és darát adott tehéntejjel(felessel)amikor nem tudott szoptatni és a tápszert meg kihánytam. itt vagyok egészben gyomorproblémák nélkül 26 évesen és mielőtt azt hinnétek tanyasi vagyok nem vidéki de városi és főiskolát végeztem szóval az agyammal nincs baj.Ja és le is lehet pontozni amúgy ez a pontozós mizéria nem érdekel vagy lehet valamit nyerni annak akinek több pontja van?,írtam privát emailt a kérdezőnek, azt jobb ha nem tudjátok mit írtam.12 hetes anyuka
2009. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
ja utolsó vagyok én megkóstoltam a tápszerét a kicsimnek ő eszi de én öklendeztem tőle olyan az utóíze és még valami most annyira ez a felfogás hogy a kérdező nem is kaphatott volna más válaszokat mert az új felfogás szerint tényleg nem lehet tejet adni csak egy évesen a régiben meg titeket kedves ellenzék pontoztak volna le.
2009. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
100%
EZ OLYAN,MINT A DOHÁNYZÁS.NEM LESZ MINDENKI TÜDŐBETEG,DE AZÉRT LÉNYEGESEN NÖVELI AZ ESÉLYEKET.
2009. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges vitázni, a kérdés hátterét nem ismetük, persze hogy a többség elretten a tej adásától- 4 HETES BABÁRÓL VAN SZÓ. nem 3 hónaposról, meg 4 hónaposról. Ez sem mindegy. De mint kiderült a baba semmit sem fogadott el, tehát nem a tápszerrel volt a baj.

Kiváncsi vagyok, mi történt azóta?

Aki meg a tápszeres gyereket a disznóhoz hasonlítja, szégyellje mnagát, vki írta korábban. Mit gondolsz, miért ad valaki tápszert? A többség azért mert sajnos nincs elég teje, nem azért mert ez a divat.

A bolti tej meg tehenet sem látott.Felesleges itt ölni egymást, inkább jobbulást a picinek. Nem hiszem, hogy bármelyik anya rosszat akrna a gyerekének. De tény, hogy ahol allergiás van a családban, 2x is meg kell gondolni a tehéntej adását még 1 éves kor után is, és ezt nem én találtam ki.

2009. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!