Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babának, hogyan kell...

4 hetes babának, hogyan kell vegyiteni a tejet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 14:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 A kérdező kommentje:

Köszi a cukros tanácsot,de ezt nem mondhattam neki mert a 15 hónaposom tisztán issza a vizet és a cukorért én se jajongok.

A baby felébredt és a taját sem issza.A növérem elindult a korházban talán ott segitenek és ha valakit érdekel talán meg irom mi történt,de szerintem is egészség ügyi probléma.

Nem kostolta a tejet,nem volt rá alkalom.A lényeg ne legyen komoly nagy baja.Bocsi de értelmes vagyok,okos ügyes agyalkáim vannak aki azt megcáfolta,de ti álltatok furcsán az egészhez,tisztelet a kivétel.Köszi.

2009. jún. 20. 16:59
 52/76 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért most látom. Na pá mindenkinek és köszi az együtt müködést,majd kétszer is meg gondolom,hogy honnan kérjek tanácsot ha én is bajban leszek.
2009. jún. 20. 17:02
 53/76 anonim ***** válasza:
6%

Miért gusztustalan? Ha én lennék ennek a nőnek (nem "anyának") a helyébe, tényleg szemen köpném magam. :P Ez az én véleményem, és ha ez valaki szerint gusztustalan, akkor hajrá, ő is "etesse", vagyis inkább "betegítse" meg még jobban a gyerekét feles tehéntejjel. Az biztos jót tesz az esetleges betegségének.

Amúgy meg valószínű, hogy nem véletlenül nem akart neki összejönni a gyerek. (És ezt nem rosszindulatból írom.) Nem kellett volna erőltetni, nyilván vmi genetikai problémája lehet az anyának.

2009. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy ideig én is itt vitáztam de ez már gusztustalan.

Erdély témához: Én írtam,hogy Romámiában ez van....ezzel nem minősítettem sem az írót,sem az országot és legfőképp nem akartam politikai vitát indítani.

2.A kérdező nem mondta hogy ekkora a baj,csak itt vitázott hogy kussoljunk ő akkor is tejet ad. (nem a kuss szót használta csak ez volt a lényeg,hogy őt nem érdekli mit mondunk,akkor is tejet fog adni.

3.csak a vita felénél derült ki hogy akkora a baj,hogy ebből kiszáradás-veszély vagy bármi más problémára lehetett volna gondolni,előtte a veszekedés fontosabb volt.

Most azt mondom,a lehető legjobban tette hogy orvoshoz vitte a babát és remélem,egyrészt ellátják,másrészt hasznos tanácsokat kap a továbbiakra nézve. (Azért én szembe nem köpném...)

Légyszi írd majd meg,hogy mit sikerült intézni.

Üdv

2009. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Írd meg légyszi mi van veletek. Sajnálom, hogy ezt kellett tapasztalnod ezen az oldalon. Azért vannak itt normális anyukák is.

(A köpködőst remélem kitörlik az oldalról a mocskos válaszaival együtt!)

Minden jót nektek!

2009. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy nem vagyok egyedül,én még itt vagyok a babikáim játszanak és én irok. Még nem értem el öket.

NEM IVOtt TEHÉN TEJET.ÉN SEM RAJONGOK ÉRTE. A lányom még nem kostolta,de tejterméket már evett amiért csak nem itéltek el.15 hónapos.Ne legyetek már ilyenek.

A tejet tényleg a doki mondta:"nem eszik semmit,akkor adjanak tejet vagy valamit amivel kihuzza hétfőig"

De kérlek titeket mi az a valami a tápszeren meg a tejen kivül? Mit lehet még adni? Utánna ugrott be a tea,ami nem ment,nekem ithon HIPP csipkebogyom van és azt adtunk.De az sem csuszott.Már én is várom a tesom hivását.

GENETIKÁNAK:CISZTÁK miatt nem jött össze és a petefészek R... miatt kellett várni a babára.

Miért kell ilyennek lenni? A tesomnak ezt nem mutatom,mert át fog tépni a hálózaton,amilyen állapotban van és azon aggodik,hogy a lánya örökölte a R..,-ot.

A tejhez azért ragaszkodtunk metr sokan azon nöttük fel,tisztelet a kivétel,valahol AMERIKÁBAN.A tej tápláló és csak tényleg annyi kellett volna,hogyan adjuk,mert azt a doki késöbb közölte csak.Mind egy! Tuti tápszeres lessz,remélem minden rendben van.Sziasztok.

2009. jún. 20. 18:05
 57/76 anonim ***** válasza:

Remélem, mineden rendben lesz. De azért az orvosotok sem tett ki magáért, ilyet nem mondhat, hogy "adjatok neki valamit, amivek kihúzza hétfőig"!!! Ilyen nincs, neki igenbis tudnia kell, ha egy újszülött (4 hetesen szinte még az) semmit sem fogad el, akkor ott baj van.

Majd írd meg azért légyszi, mi történt, sokakat érdekel.

2009. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 A kérdező kommentje:

Volt vérvétel és nem eszik semmit. A bizti miatt infuziot kap,de még a kutacs minimálisan beesett. Virusra gyanakodnak.Talán holnap minden rendben lesz.A bukásbol hányás lett és nyálkás a széklete is.

Ami anya tej lenne nem kaphat,nem is szopik. A növérem teje erös az ö szervezetének.

Az én babáim is ezért lettek tápszeresek,ugyan ez történt de nekünk elöbb jött a hányás és a nyálkás hasmenés,igy mi rögtön futottunk a korházban és a fiam egyböl elfogadta a tápszert 2 hetesen.Lefegyasztottam a maradékot és 3 hónaposan megkapta.Remélem holnap enni fog a picurka.

Sziasztok.

2009. jún. 20. 19:25
 59/76 anonim ***** válasza:

16:44 vagyok írd meg hogy mi történt veletek.

Van amikor ilyen frontosak az anyukák... Ez van. :-) Azért normálisan is szoktak válaszolni de van amire harapnak ahogy én látom. Én kezdő anyuka vagyok így nem harapok! :-)

Jobbulást kívánok!

2009. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
Végre jó kezekben van a picike !!! Várjuk a híreket.
2009. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!