Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babának, hogyan kell...

4 hetes babának, hogyan kell vegyiteni a tejet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 14:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
100%
anyatejet kellene szerezni hátha az különbözö és meg inná.
2009. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
63%
Kedves utolsó.Undorító ahogy mocskolódsz.te is nézhetnél tükörbe.én sem értek egyet vele,de amit te csinálsz a gusztustalan.
2009. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
44%
írtam neked privit!!!
2009. jún. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
40%

Szia!

Feles vagyok! A székletétől függ, hogy mennyi tejet lehet tenni bele apránként majd lehet emelni a tej mennyiségét + rakhatsz majd bele később búzadarát, hogy sűrűbb legyen.

2009. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyik tápszert sem eszi meg, akkor a feles tejet sem fogja. Ki kell vizsgálni. Aluszékonyság, nem eszik, ezzel nem lehet várni.

Mindegy hogy erdélyi vagy magyar, vagy erdélyi magyar.

Nekem nem volt tejem és a védőnőnk elintézte, hogy kapjak női tejet, szerencsém volt, most 6 hós a babám és már nem sokat kapunk, most kezdi a tápszert, de ő ugye hozzászokott az édes anyatej ízéhez ezért nem sokat eszik, de majd ha éhes lesz, muszáj megennie.

Az anyukának kitartást kívánok, de a tehéntej adása előtt várja meg mit mond az orvos. Ha a tea sem kell, akkor tényleg baj van, mert azért azt meg szokták inni.

Kis cukros folyadékot(vizet) próbálj neki, kiskanállal is lehet vagy fecskendővel a szájába kis adagokat.

2009. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 A kérdező kommentje:

16:16-olvastad a kommantet?

Korházban majd segitenek,de most hétvége van.

Ő a tesom aki segitséget kért,hogy egyen a baby legalább egyetlen egyszer a hétvégén. Szerintem bár mit adna,hogy enni lássa mert nagyon szereti a lányát aki nehezen jött neki össze 35 évesen. Én is tápszert mondtam,van rengeteg cumis üvegünk a két gyerek után és több tápszer,de a mi BEBA

vaniliás 2-es tápszerböl nem adhatok.Vagy igen? Inkább az mint feles tej? Nincs ithon ill. it nekem 4 hetesnek való tápszer izesitett csak amit ők hoztak és azt már irtam.Mézesen sem lehet adni.Mit tegyek bele,hogy meg igya azokban amit felsoroltunk.

Akkor már inkább abban segtcsetek légyszi.Mivel lehet izesitteni a tápszert 4 hetesen?

2009. jún. 20. 16:31
 47/76 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

2-3 oldallal ezelőtt írtam már. (15:31 talán)

Cukrot lehet tenni a tápiba, annyit hogy finom legyen (kóstold meg). Próbáld meg kanállal, vagy egy kerek szélű kispohárbó. A kanalat ha az ajkához érinted szopizni fogja belőle. Biztos hogy nincs tejed? Pisilik a baba? Milyen a kutacsa? Mikor kakilt? Mérni szoktad?

Csak azért kérdezem, mert segíteni szeretnék, de ha zavaró akkor abbahagyom!

2009. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 A kérdező kommentje:

Nem vagyok román nem is ismerem a nyelvüket.

Privát e-mail?

Hogy ez nem jutott eszembe.Tényleg.

Remélem csak az a válasz jön el ahogy irták a mod. ami segitt a hétvégén. Hétfötöl talán minden jó lessz.Talán a korházban mindent megtesznek,ha addig nm fogad el valamit.

A doki azt mondta amugy mindegy,hogy mit iszik hétvégén csak egyen amig nem érkezik valami segitcség.Egy adag feles tejtöl nem áll. fejére a világ, ha azt megissza egyálltalán. Sziasztok.Agodó nagynéni.Pá.

2009. jún. 20. 16:40
 49/76 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Próbáljatok cukrot vagy amit az egyik írt vaníliás cukrot adni. De legalább vizet próbáljatok bele diktálni cukorral. Ha nem megy én nem várnék hétfőig a kórházzal.

Sok sikert! Vigyázzatok a picire!

(Már megint frontosak vagytok ha nem tudtok segíteni ne írjatok vissza tértek hogy tovább piszkáljátok őket!! Van elég bajuk!)

2009. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ilyen kicsi baba könnyen kiszáradhat, ne várjatok hétfőig. ha már régóta nem eszik rendesen, süppedt a kutacsa, nincs pisi pelusa, akkor ügyeletet hívjatok, vagy vigyétek be, nehogy nagyobb baj legyen.

Kanállal próbáljatk neki pár kortyot adni, ha mást nem, forralt vizet cukorral, mert lemegy vércukorszint is, attól aluszékony.

jobbulást.

2009. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!