Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babának, hogyan kell...

4 hetes babának, hogyan kell vegyiteni a tejet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 14:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
35%

Na, azért a tanyán élőket ne említsük már egy lapon a felelőtlen szülőkkel...:S

Amúgy van olyan ismerősöm, aki speciel pont tanyasi, de nem ez a lényeg, hanem ő is spórolni akart a tápszeren, és tehéntejet adott a gyerekeinek. Hadd ne mondjam, neki is olyan idős az egyik gyereke, mint az enyém, 6 évesek, de szerencsétlen kinéz az arca alapján vagy 30-nak, ráadásul magasságilag minimum 2 évvel el van maradva, na meg szellemileg sincs a magaslaton.

De ha te is ezt akarod a saját gyerekednek, hajrá.

2009. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
84%
Tévedés,én tápszert kaptam,32éve már volt tápszer.
2009. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
86%

15:00-nak: Kit érdekel mi volt régen? Most 2009 van és annyi féle tápszer van, hogy nem győződ kapkodni a fejed.

És nézd meg, mennyi allergiás ember él köztünk. 4 hetes csöppségnek vétek tehéntejet adni. Ő még nem ismeri annyira az ízeket, és igenis elfogadja a tápszert ha éhes. A saját gyerekének nem akarhat rosszat senki. ja persze, kényelmesebb "vegyíteni", mint adagolókanállal vacakolni... Kedves kérdező, azért kérdezz meg egy másik orvost is, jó? Talán tápszer-receptet is fogsz kapni. A babád érdekében.

2009. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
89%
14:50-es vagyok. Köszi h parasztnak nézel mert értelmesen kértem h fejtsd ki bővebben :( Nekem pl kevés volt a tejem és a doki tápszert írt fel, Beba ha start aktívot, mivel azért kicsi tej volt elöször nem akarta ő se elfogadni a tápszert. Többször próbáltam és végül elfogadta. Ha neked mégse fogadja el próbálj másikat, mert nem egyforma az ízük, vmelyik keserűbb vmelyik édesebb. És a lényeg h a tehéntej átalakítva van bennük, olyan formában amit fel tud dolgozni a pocijuk. Míg a sima tehéntejet nem tudják rendesen feldolgozni és ez később gondot okozhat. Szóval szerintem még ne adj neki tehéntejet, inkább próbáld a dokid rábeszélni h másik fajta tápszert is írjon ki.
2009. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 A kérdező kommentje:

Erdélyben 33 éve nem volt tápszer és köszi a válaszokat.

Telefon és mindent tudok.

Felesben kell adni és mind kettöt forralni kell,teával is adhatom a tejet és a dokink igen is normális,csak én is megijedtem.Én tejjel nöttem fel,csak anyu nem emlékszik,hogyan kellett higitani.

FELESBEN adom,ha felkel.Enni kell és mint irtam,csak teát fogad,tápszert nem.

Megprobálom a TEJET teával,doki tanács.Majd rizsnyákot is kell késziteni neki.

2009. jún. 20. 15:14
 16/76 anonim ***** válasza:
89%
Ja, hogy te is tehéntejen nőttél fel... Akkor már értem. Akkor főleg ne hallgass magadra, ha jót akarsz a gyerekednek. Ne legyél ennyire felelőtlen, végül is gondolom egy egészséges, értelmes gyereket akarsz. Értelmesebbet, mint te vagy...
2009. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
70%

Hűha... Romániában ez még így megy? Rizsnyákról 20éve hallottam utoljára,mikor a húgom kicsi volt...mondjuk szerette...

Te őszintén: Miért kérdeztél minket,ha sz@rod le a válaszokat? És MÁR CSAK AZÉRT IS tejet adsz neki? Tudod mit? Adj...

Frissen fejt tehén tejet,az épp elég langyos.

2009. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
69%
Ja és a teafüvet is tejbe áztasd...
2009. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 A kérdező kommentje:

NEM ISSZA MEG A TÁPSZERT!!!

NEM ERDÉLYBEN VAGYOK.

2009. jún. 20. 15:21
 20/76 anonim ***** válasza:
79%
Hát hol? Hol adnak még tehéntejet a babának négy hetesen,meg rizsnyákot???? Anno nálunk orizának hívták.áttetsző trutyi volt,de finom,akkor már inkáb azt mint tejet.
2009. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!