Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babának, hogyan kell...

4 hetes babának, hogyan kell vegyiteni a tejet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 14:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 A kérdező kommentje:

15:44-esnek:mi a probléma? Az hogy felsoroltam milyen tápszerünk van és hogy nem eszi meg. Mi a baj?

Ne irjatok mert nem mer irni az aki tud okosat is ajállani.Fél a 0%-tol.

Mikor lehet majd 3/4-es tejet adni? 6 vagy 8 hónapos kortol?

Napok mulva is jó a válasz.

Az értelmes válaszolot kérdezem! Azt az egyetlen eberkét aki válalta,hogy lepontozzák.Köszönöm. Amugy ez vicces,olyanok és olyanra válaszolnak amihez semmi közük és nem is értik a dolgot.Ezen fölhuzni magatokat!

Jó majd felesben és késöbb?

2009. jún. 20. 15:54
 32/76 anonim ***** válasza:
100%
2009. jún. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
58%
Miért,Erdély nem Romániában van?
2009. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
73%
ez gáz!!Ne nagyon várd el,hogy a legtöbb velelőségteljes többgyerekes anyuka támogassa az ötleted.tényleg nem ez volt a kérdés,de ha már a kérdés is rossz,miért ne segítsenek,ha féltik a gyereked.Kaptal egy fálaszt,hogy felebem,és 30 "ne tedd"-et,szerinted biztos csak az egy tudja jol.most lehet,hogy jol lakik a babád,d nemtudhatod évek múlva mi baja lesz.Az én fiam is nagyon nehezen fogadta el a tápszert,azt se tudta mia cumisüveg,3 hósan egy mellgyulladás miatt kellett pótlást kapnia,először nagyon nem mnet,de muszály volt elfogadnia.és el is fogadta,egy ici-pici vaniálscukor is jó bele.hidd el nem akar neked senki rosszat.de NE adj neki tejet,pici még.
2009. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
100%

tudom Én sem a kérdésedre fogok válaszolni,de csak próbáld meg,nézz utána!Mi is szenvedtünk a tápszerezéssel de sikerült!6 félét próbáltunk,plussz cumisüvegből sem tudott inni és abból is 4 félét próbáltunk míg végre sikerült!Hidd el ha éhes meg fogja enni!Kérlek ne adj neki tehéntejet!MEG FOGJA inni!azt is hidd el h tudom h rohadt nehéz Én is átmentem ezen!Az is lehet a baj h szokatlan neki a cumi,ill h H.A-s tápszert adzs,mert pl a kislányom abszolút nem issza meg egyik h.a.-s tápszert sem!

zeket próbáltuk mi:

Humana,Milumil,Beba,Mildibé,Rossmanos!

Ezek közül is h.a-s és végül a sima 1-est és az jött be!

a legjobban a mildibé 1-es jött be!

amúgy a tejpépek közül sem eszi meg a h.a.-st!

Próbálgassad kérlek....inkább ilyenre költsél mint később a gyógyszerekre!

Tényleg csak tanácsot adtam,bár tudom nem kérdeztél ilyet!

Nem bántásból írtam!

2009. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
100%
Héj anyukák!!!!!Miért kell ezt csinálni?nem veszitek ésure hogy szegény kétségbe van esve,mert nem eszik semmit a picike babája?és igenis van ilyen hogy nem eszi meg a tápszert.egyik barátnőm gyereke sem fogadta el.Kedves kérdező:előre leszögezem,nem téged akarlak minősíteni,magamból indulok ki.nekem volt olyan hogy nem akarta inni a tápit a babóm,elég sok idő volt míg rájöttem hogy csomós,és nem folyik neki hiába szívja.esetleg megpróbálhatod,hogy az előírtnál jobban higítod,elég sűrűk a tápik a tejhez képest.vagy láttam hogy ARes tápit is kapott.ha bukós és ARtápi kell neki,próbáld ki a humana babyfit1et,az banánízű,sok baba ezért kimondottan szereti.én nem adnék tejet,mer ez van belém sulykolva,de valóban felnőttek azon sokan.szerintem nem fog jóllakni a felestejtől,szerintem inkább higítsd olyan állagúra a tápit.és ne sdd fel,legyál kitartó,ne foglalkozz azzal ki támad meg ki nem,nyilván nem akarsz rosszat a gyerekednek.én ebben biztos vagyok.sok szerencsét és boldog babázást kívánok neked,ja és az lehet hogy jó ha egy pici cukrot raksz bele.6hós fiúcska anyukája
2009. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 A kérdező kommentje:

A bánatos tesom is elolvasta és szépeket üzen mindenkinek.

Én mondtam neki kérdezzük itt meg mert nekem jó tanácsok szoktak jönni.A lényeg ilyen is van és nem könnyű.

Hétfőn kivizsgálják a babát és reméljük minden jó lessz,talán korház is mert a folyadék kell. Teát sem iszik mindig,ill.keveset és sokat alszik.

Nekem 6 éves aki 25 hónaposig tápszert evett BEBA,és egy 15 hónapos aki ugyan csak tápszert eszik 2 évesig minimum.

Szegény tesom is igy szeretné,de majd kiderül.

Ja! Erdély Romániához tartozik,igen.Szerencsére.

Nem részletezném mert ez nem a politikai rész.KÖSZI A VÁLASZOKAT.Ilyenek a magyarok,ha nem az van amit ök akarnak. Majd felnőtők és tapasztaltok,majd akor pofira estek sok 20 év körüli.

2009. jún. 20. 16:14
 38/76 anonim ***** válasza:
100%
korházbol se kaphatsz anyatejet mert van ilyen megoldás is!több féle fajta tápszer van vannak gyogytápszerek, a milyenk ilyen milupa pepti 1 a neve orvos írja föl kiméli a gyomrott.
2009. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
43%

Hagyjátok már, nem látjátok, hogy nem fogja fel a dolgokat? Bizonyára szellemileg alulfejlett a tehéntejes táplálás miatt. Ne várjatok tőle sokat.

Majd a gyámügy intézkedik. Reméljük.

De én a kérdező helyében szemen köpném magam, akárhányszor tükörbe nézek. Már ha tudja, mi az, hogy "köpni" meg, hogy "szem", meg "tükör".

2009. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
60%
Ja, és ha "mi" vagyunk a magyarok, akkor te mi vagy? Akkor miért írsz magyarul? Ha te románnak tartod magad, akkor írj román oldalakra.
2009. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!