Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babának, hogyan kell...

4 hetes babának, hogyan kell vegyiteni a tejet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 14:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
79%
Mi az, hogy nem issza meg???? Dehogynem! Ha nem ismer mást, ha csak azt ismeri, akkor megissza, mert éhes.
2009. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 A kérdező kommentje:

Bocsi de nem azt kérdeztem,hogy adjak vagy ne.

Hogyan adjak?Egy ember válaszolt,ti miért irtatok?

Rizsnyák tudod mi az?

4 hónapos kortol mindenki azt kéne adjon.

Rizs megmosva,jol megfözve és áttörve.Valamivel kevered,paradicsom,krumpli,tejpép,stb.

Csk már nem nevezik rizsnyáknak.

Rizs csecsemöknek,hivjuk,vagy te ugy adod ahogy te eszed?

Gratulálok!

2009. jún. 20. 15:28
 23/76 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Én azért nem adnám fel könnyen, hogy nem issza meg a tápszert. Tegyél bele egy kevés cukrot, figyelj hogy langyos legyen. Ha cumisüvegből nem kéri, próbáld kanálból vagy pohárból. A vizes tej sem finomabb mint a tápi, viszont tényleg nem való egy 4 hetes babának.

Hidd el, ennyien csak nem vagyunk egyszerre hülyék! A doki viszont "kicsit" elavultnak tűnik!

2009. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
84%
Ha "már" 4 hetes, akkor eddig mivel etetted, ha nem evett tápszert és nincs anyatejed?
2009. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
79%

Elég kétségbeejtő ez a hozzáállás egy felelős anyától.Ne haragudj,minden rossz szándék nélkül: HOL ÉLSZ TE? Már mint melyik megyében vagy településen? Hol adnak még ilyen tanácsot 2009ben?

Egy kis számolás,ha már a jó szándékú allergiától,tejkiütéstől tartó anyukák válaszai számodra semmit nem érnek,és MINEK VÁLASZOLTAK???

100gramm tápszerben 78-86 kccal van.az kb egy négyhetes baba adagja. 100ml tejben 44-50kccal,ha azt felesre hígítod az 22kccal.Egynegyede. Jól fog lakni? Jól fog fejlődni?

Igaz,más is felnőtt tehéntejen,sőt az 1800as években még nem voltak védőoltások,mégis volt aki életben maradt felnőtt korára.De ha valamit megtehetsz a gyermekedért,miért nem teszed meg?

Az utcánkban 10éve egy nő tejbegrízzel etette a párhós babáját.Hónapokig járt hozzá a gyámügy,úgy volt hogy elveszik tőle a babát gondatlanságért...

2009. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 A kérdező kommentje:

15:31-es köszi a normális emberi tanácsot.

Következönek:Na vajon mit evet? És a tiéd? Amit ő.

Több féle tápszrünk van és nem nem nem kell neki.

BEBA AR/HA,NUTRILON,MILLUPA HA.Ma még probálom,de nem engedhetem,hogy ne egyen,folyadék is kell.

Tea,cukor nélkül issza.

2009. jún. 20. 15:39
 27/76 anonim ***** válasza:
44%

Kicsit azért visszavehetnél az arcodból.Vagy ne kérdezz.

Hogy lehet valaki ennyire gyöpös???

2009. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 A kérdező kommentje:

Köszönöm megoldom két sirás között.

Csak fel nő ő is valahogy,mert enni kell.

Még mindig nem azt kérdeztem ehet e tejet vagy nem?

Én azt kérdeztem hogyan adjam a 4 hetesnek a tejet?

Köszi az egy értelmes választ: felesben.

Köszönöm.

A többi tényleg nem érdekel mert nem kérdeztem.

2009. jún. 20. 15:44
 29/76 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyiféle tápszer közül egyik sem kell neki, akkor lehet, hogy nem is a tápszerekkel van gond. Nincs valami baja a babádnak? Nincs lenőve a nyelve, esetleg valami gyomor- bél panasza.

Egy 4 hetes baba nem tud válogatós lenni. aZT ÍROD, NINCS TEJED, AKKOR NINCS AZ ÉDES ÍTHEZ SEM SZOKVA.

Bocs, benyomtam a caps lockot.

Na szóval egy alaposabb kivizsgálást kellene kérned sztem.

2009. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
100%
15,18- as! Nem kell egyből Romániázni, a kérdező Erdélyt írt, ami nagyon nem mindegy!!! Különben mindenki úgy eteti a babáját, ahogy jónak látja, nem vette még senki észre, hogy úgyis mindenki a saját feje után megy?
2009. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!