Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket nem zavarna, ha az...

Titeket nem zavarna, ha az anyósotok leenné a baba kezéről a kaját? Rácsöppen a kaja a lányom ujjaira, ő meg magyarán leszopja az ujjairól a kaját.

Figyelt kérdés
Engem zavar, nem azért, mert attól félek, hogy elkapna tőle valamit, meg nem is azért, mert anyós, ha anyukám csinálná, ugyanígy zavarna, de neki mondjuk eszébe sem jut.
2009. jún. 18. 16:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
FÚÚÚJ!!!
2009. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%
Én is le szoktam nyalni ha úgy jön ki a helyzet, de ha anyósom csinálná biztos hogy nem hagynám, nekem lehet, neki nem!!!:))
2009. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
Az utolsóval teljesen egyet értek!!!:))))
2009. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy előttem mondták. Anyának max. apának lehet másnak nem. A mi bacijainktól nem fog megbetegedni mert velünk él tehát azokhoz hozzá van szokva de bárki másé...

Szerintem nagyon gáz, én rászóltam anyóspajtásra, hogy ne puszilgassa a gyerek kezét. Senki más nem csinálta rajta kívül bár ő a 4 hósomnak "zúzát meg máját" is akart adni amikor még kizárólag anyatejet kap. Na mindegy, ez csak az én problémám. Szóval ne nyalogassa a gyerek kezét, ez ugyanolyan durva mint a zúza 4 hónaposnak.:/

2009. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!