Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Heti hányszor és hány órát...

Heti hányszor és hány órát babázik anyósotok és apósotok? Mekkora a baba?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
hát hetibe nem tudom neked összeszámolni,anyósomhoz minden nap elmegyünk szinte kb 1 órát mindig maradunk,de van hogy többet van,hogy csak jövünk és megyünk,ez attol függ,hogy milyen a hangulata a babának.
2009. okt. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

5 és fél hónappos.

apósom még nem látta, mert nem érdekli se ő, se én, se a fia.

anyósom havi egyszer jön. mi nem megyünk, mert két kutya és egy macska van a lakásban, mindenhova felmegy mindegyik, száll a szőr és a kosz, nagyon sajnálom, de így nem vagyunk hajlandóak letenni sehova a gyereket, hogy az ágyra felmegy a kutya, aki a lakásban hugyozik és szarik.


az apám heti egyszer-kétszer felugrik, vagy péntekenként ő vigyáz rá, amíg mi a párommal táncolunk (ezt találtuk ki arra, hogy ne laposodjon el a kapcsolat a baba érkezése után), ez két óra.


az anyám heti egyszer két órát és felváltva apámmal a péntekeket. őt hívjuk akkor is, ha vmi hirtelen dolog jön és kéne a segítsége a vigyázásban.

2009. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az én szüleim két hétente ellátogatnak hozzánk órában olyan 4 óra. a párom szülei egy hónapban 2x-3x jönnek és ők is 4-5 óráig maradnak nálunk és engem ez nem zavar. A babó 4 hós:):):)
2009. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5 hónapos a fiam, de mivel a szüleim és a párom szülei is távol élnek tőlünk csak nagyon ritkán babázhatnak. Apósom és apukám még csak a nyaralásunk alkalmával találkoztak a picivel (bár az 1 hónapig tartott és többször is babáztak) Anyósom és Anyukám a szülés után 1-1 hetet töltöttek nálunk, majd még 2x töttek azóta 2-3 napra + az az 1 hó, amit otthon töltöttünk. Hát ez, elég kevés.
2009. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Anyós após kb 1* 2* hetente. Déltől este 7-8 ig.

Az én anyukám pedig van hogy többször viszont csak 2-3 órát. 13 hós

2009. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10 hónapos a fiam, utoljára 3 hónaposan látták, de addig is összesen 3x.
2009. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

10 hónapos baba, apósom látta kb 5-ször, alkalmanként kb 1 órát.

Anyósom kb havonta 1 alkalommal 1-2 órát.

De csak nézi, nem pelenkázza, eteti, ilyesmi. A babám nem szeret ölben lenni, így csak nézheti, játszat vele.

2009. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3 éves és 9 hónapos gyermekeimet anyósomék eddig 3x látogatták meg. Mindig elvárják, hogy mi utazzunk 200 km-t a 2 gyerekkel! Nem látom szívesen őket, kezet sem mosnak, mikor megérkeznek, meg a cipőjüket sem veszik le.

Szüleim közelebb laknak, ők néha felugranak hozzánk, ők többet segítenek, bár itt is 100 km van!

Anyósomékat 2 havonta látogatjuk meg egy hétvégére, szüleimet havonta látogatjuk szintén egy egész hétvégére.

2009. okt. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat- :D
2009. okt. 2. 15:50
 10/10 anonim ***** válasza:

Egymás melletti tömbházban lakunk, anyós minden este lejön fürösztésre, vasárnap is elviszi több órára.

Após heti 1-2szer fél órára.

anyumékhoz minden nap megyünk.

13 hós a kislányom

2009. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!