Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket nem zavarna, ha az...

Titeket nem zavarna, ha az anyósotok leenné a baba kezéről a kaját? Rácsöppen a kaja a lányom ujjaira, ő meg magyarán leszopja az ujjairól a kaját.

Figyelt kérdés
Engem zavar, nem azért, mert attól félek, hogy elkapna tőle valamit, meg nem is azért, mert anyós, ha anyukám csinálná, ugyanígy zavarna, de neki mondjuk eszébe sem jut.
2009. jún. 18. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Engem is zavarna, szerintem undorito eves kozben mas testreszet nyalogatni.
2009. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk a kézre puszi volt a menő. Egyszerűen szóltunk, hogy talán mégsem kéne. Azóta nem csinálják!

De ez a kézszopogatás elég undorító. Szóljatok, mert mégis a ti gyereketek!

2009. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Engem is zavarna, szólj neki szépen.

Ha nem szólsz, úgy fogja venni hogy csinálhatja.

2009. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
De mi zavar benne? Te meg csókolózol a férjeddel. Vagy ezen most mi a probléma? Más: te lenyalnád? :) Szóval csak más nem csinálhat ilyet, vagy az egész undi? :) Tök kíváncsi vagyok.
2009. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Nekem is elég gusztustalan. Úgy látom nem mindenkinek egyértelmű, hogy a babák a szájukba veszik a kezüket. Tehát lenyalja a mami nyálát, hacsak meg nem mosod előtte a kezét.

Azért ez nem a csókolózom a férjemmel kategória!

2009. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Öhm, lehet, hogy csúnyán le leszek pontozva, de bevallom: előfordult, hogy én is lenyaltam gyorsan, mielőtt észrevette és a legnagyobb élvezettel szétkente volna azt a bizonyos cseppet.

Pedig evéskor mindig van kéznél papírzsepi vagy törlőkendő, de néha ez célravezetőbb/egyszerűbb/gyorsabb.

És evés után úgyis mindig megmosom a kezét+arcát.

A férjem is lenyaltam ár 1-2x, de érdekes, most belegondoltam, hogy lehet, hogy ha anyósom csinálná, zavarna :S Hmmm. Ezen el kell gondolkoznom.

2009. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
* a férjem is lenyalta már a gyerek kezét 1-2x *
2009. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki szerint gáz, mégis le vagyunk pontozva...

Anyuka meg apuka az azért más tészta, de anyós ne..más se..

2009. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

brrrrrrrrrrr......:))))

egyáltalán minek van olyan közel, amikor eteted??!!!

:)))))))))

2009. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a megfeleő szó nem a gáz kifelyezés.Inkább azt mondanám:undorító és nem higiénikus.Mindenféle köntörfalazás nélkül mondd ezt:Léccives ezt többet ne csináld,mert számomra igen zavaró dolog.
2009. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!