Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt még olyan anyuka,...

Van itt még olyan anyuka, akinek a 13 hónapos gyereke nem eszik, csak szopik?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok már keseredve. Mindent kipróbáltam, de szinte semmit nem hajlandó enni. Pár falat gyümölcs, pár falat kifli, krumpli, virsli, uborka. Kóstolgat, de 2-3 falatnál több nem kell neki. Főzelék, leves egyáltalán.

11 kg, és alszik egész éjszaka. A védőnő meg az orvos szerint nem kéne aggódnom, amíg van tej, addig legalább nem eszik semmi E-faktort, meg vegyszert. Na, de ez tényleg normális?


2009. máj. 31. 20:54
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
A kérdésben leírtam, hogy mit mondott az orvos, meg a védőnő. Mivel a gyerek 11,2 kg és egész éjszaka alszik, meg vidám, szerintük nincs baj. Én csak arra lettem volna kíváncsi, hogy más is van-e így ezzel. Nem a lefikázásokra, meg hogy milyen rossz anya vagyok, mert éheztetem, elhanyagolom. Egyébként nálunk a szomszéd 4 hónapos kislány fagyit eszik, meg somlói galuskát a cukrászdában. Én nem ezt követem.
2009. jún. 2. 10:49
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Én a másik anyuka vagyok,akinek az 1 éves kisfia csak szopni akar.Nagyon felháborított az utolsó válaszoló megjegyzése és nem értem,hogy ha valakinek baja van akkor miért kell még egyet inkább bele rúgni.Még te is lehetsz ilyen helyzetben és ne tudd meg,hogy milyen érzés,ha hónapokig kínlódsz valamivel és nincs változás.És persze jönnek az ilyen hülye megjegyzések,mint a tiéd is.Hülye nem vagyok.Nálam többet szerintem senki nem olvasott a csecsemőtáplálásról.Persze,hogy tudom,hogy egy babának mit kellene ennie.De sajnos csak úgy tudnám megetetni,ha valamivel kifeszíteném a száját és megtömném,de szerintem nem ez lenne a jó megoldás.A védőnő nálam sem aggódik,mert szép a súlya (sőt!),az orvos pedig csak mosolyog a dolgon.Nem mi vagyunk ketten a világon,akik így kínlódnak,mert beszéltem pár szoptatós anyukával és sokan panaszkodnak,hogy nehezen fogadnak el a cici után mást.Nagyon tudnak ragaszkodni az ő cicijükhöz.És ha valaki jó tanácsot nem tud adni az inkább ne alázzon mást!!!Köszi.
2009. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül. Köszi. Írtam privit.
2009. jún. 2. 21:16
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted az nem jó tanács, hogy egy normális orvost, vagy egy hozzáértő szakembert meg kellene kérdezni?
2009. jún. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tanács tartalmával, hanem a bunkó stílusával van probléma.
2009. jún. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy azt írtad,kedves 22:18-as,hogy "nem hónapokig várni és siránkoznunk kellene az szerintem se jó tanács,hanem a tolerancia hiánya,de látom ezt nem csak én látom így(a küszködők egyike).
2009. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!

Mi újság van azóta? Eszik már a picid? Leírnád mi történt azóta, hol tartotok? Az én fiam most 13 hónapos és még mindig nem eszik semmit, csak szopizik!! Őrület! Még az édesség sem ízlik neki annyira, hogy elfogadjon az első falat után még egyet (pl. szülinapi tortája).

Kíváncsi vagyok, hogy mikor fog eljönni a várvavárt kanalazás! :-))

2009. okt. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Hát, most másfél éves. Cicit már nem kap, mert elment a tejem. Lecseréltük cumisüvegre, meg tehéntejre. Eszeget, de nagyon-nagyon válogat. És borzasztó keveset eszik. Pl. reggelire 2 babakekszet. Ebédre pár szem krumplit. Vacsira tejberizst, virslit, tésztát, húst. Vagy-vagy. Na, a húst azt szereti. De összességében szerintem nagyon keveset eszik. De a súlya rendben van, úgyhogy úgy látszik neki ez elég.
2009. okt. 7. 00:04
 29/30 anonim ***** válasza:

Köszi!

Hát ez van, türelem, türelem :-))

Minden jót nektek!

2009. okt. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
26%
Tanulj meg főzni és rendes kaját adj a gyereknek!
2009. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!