Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a 21 hónapos gyereke...

Akinek a 21 hónapos gyereke cumizik, milyen cumit ad neki?

Figyelt kérdés
Szóval az aventes cumik 18 hónapig van,van olyan ami nagyobb gyerekeknek is van?
2010. dec. 9. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:

2,5 éves

MAM cumiból van a Müllerben 18 hótól, Nuknak van nagy, meg a tommy tipeenek is van ami 18 hóig van írva, de nagyon nagy, azt még szeretem. A minimanóban van többféle ha pestiek vagytok.

2010. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszike
2010. dec. 9. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs, de ha megfigyeled, a 4 éves gyerek is ha cumizik, azt cu

izza!

2010. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom,a kisfiamnak is MAM cumija van,3 éves korig használható.Szerencsére csak alvásnál igényli.
2010. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsótól kéredezem, hogy hol vették?
2010. dec. 9. 13:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Most legutóbb a Müllerben vettem én is.Dupla csomagban,szilikon,éjjel világítós fajta,az ára 1200 Ft volt.Erre konkrétan rá volt írva,hogy 36 hónapos korig használható,de volt olyan is,ami 18 hónapos kortól és nem volt megnevezve,hogy meddig ajánlják.
2010. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2.5 éves,Chicco cumija van.Ennél a legnagyobb méret 18 hós kortól használható(akármeddig).A fiamnak még bőven jó a cumi mérete.
2010. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mam az esti,aventes a nappali
2010. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!