Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Nem birom igy tovább

Mit tegyek? Nem birom igy tovább

Figyelt kérdés
Kis Fiam 10 honapos apukájával van kb 1és fél honapja egy hétvégén odadtam neki nem adta vissza.Nem szeretnék apukával ujra együtt lenni de vissza szeretném kapni Vna egy kislányom is nem birom igy élni nem én nevelem a kisfiam nagyon hiányzik :(
2011. szept. 24. 09:58
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
na jo össze vissza zavartok mindent nem én irtam azt hogy állami gondozásba kerülnek egy kedves válaszolno kavarta össze vissza a dolgokat
2011. szept. 24. 13:12
 22/26 A kérdező kommentje:
INKÁBB HAGYUK NE IS IRJATOK MERT EGYRE JOBBAN KEVERITEK A DOLGOT
2011. szept. 24. 13:13
 23/26 anonim ***** válasza:
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2011. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem keverünk semmit. Nálad van a probléma, ha nem tudod, hogy most 1,5 vagy 2,5 hónapja van a férjednél a kicsi. Vagy hogy miért került kórházba, mert először orrvérzést írtál, aztán véres köhögést...

Úgyhogy nehogy már a válaszolók legyenek a hibásak, mert te nem emlékszel, vagy nem tudod visszanézni, hogy mit írtál korábban.

2011. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
két és fél honapja nála van odatam neki hétvégére és ugy volt vasárnap haza hozza de nem hozta .Én már sejtetem aztán este oda mentem rendört is hivtam mondta most nála lesz egy ideig .Aztán közben beteg is volt és egyik este vért hányt igy került be a korházba és azota apuka van vele a korházba .És nagyon hiányzik vissza szeretném kapni ha már ki jöhet a korházbol
2011. szept. 24. 19:00
 26/26 A kérdező kommentje:
EZT IRTAM NÉZÉTEK VISSZA VÉRT HÁNYT ÉS A ORRA IS VÉRZET NA MINDEGY
2011. szept. 24. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!