Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Nem birom igy tovább

Mit tegyek? Nem birom igy tovább

Figyelt kérdés
Kis Fiam 10 honapos apukájával van kb 1és fél honapja egy hétvégén odadtam neki nem adta vissza.Nem szeretnék apukával ujra együtt lenni de vissza szeretném kapni Vna egy kislányom is nem birom igy élni nem én nevelem a kisfiam nagyon hiányzik :(
2011. szept. 24. 09:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hogy került az apukához? Nem vagytok házasok? Irány a gyámügy és jelentsd be hogy elvitte a gyereket és nem adja vissza. A gyámügy melléd áll hidd el én is átéltem ezt csak mi házasok voltunk és válás előtt ill utána is eljátszotta. Ne félj segítenek. Kitartás!
2011. szept. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Masfel honapig semmit nem tettel? Hogyhogy?
2011. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Igen ö most sajnos korházba van 3hétig intenziven volt közben kiderült egy két betegsége .Vissza szeretném venni de helyre kell magam hozni anyagilag meg most elkezdtem dolgozni és intézni kell a bölcsi mert muszály dolgoznom mert gyes meg családibol nem tudok 2gyerekel megélni
2011. szept. 24. 10:05
 4/26 A kérdező kommentje:
Apukánál volt és rá egy két hét után elkezdet vérezni az orra kiderült ér daganata van és Hemoféliás ez sajnos családi öröklés
2011. szept. 24. 10:07
 5/26 anonim ***** válasza:
És mi az akadálya, hogy visszakapd a gyereket??
2011. szept. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Ki van kórházban? Ha az apuka,akkor most kivel van a kicsi?

A gyámügyre menj be,ott adnak tanácsot. De ennek meg van az a veszélye,hogy ha te nem tudod a gyerekeket eltartani,akkor állami gondozásba veszik őket.

2011. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem az apuka ,hanem a kisfiu mért vennék állami gondozásba megvan mindenük
2011. szept. 24. 10:29
 8/26 anonim ***** válasza:

most pontosan nem értem :S

először azt írod, hogy apuka 1,5 hónapja nem adja vissza a gyerekedet, és ezt nem bírod. aztán azt, hogy egyébként intenzíven van a fiad :O

hát mi a fenéért nem mész be hozzá? nem kell ahhoz összeszedned magad, hogy vele legyél, ez a minimum amit a gyerekedért meg KELL tenned ha beteg

2011. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Be szoktam menni ma is megyünk .Szerintem te nem érted ha ki jön a korházbol akkor szeretném majd vissza kapni
2011. szept. 24. 11:24
 10/26 anonim ***** válasza:
le kéne írnod normálisan a történeteteket,mert így zavaros.Elejétől a végéig:)
2011. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!