Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Nem birom igy tovább

Mit tegyek? Nem birom igy tovább

Figyelt kérdés
Kis Fiam 10 honapos apukájával van kb 1és fél honapja egy hétvégén odadtam neki nem adta vissza.Nem szeretnék apukával ujra együtt lenni de vissza szeretném kapni Vna egy kislányom is nem birom igy élni nem én nevelem a kisfiam nagyon hiányzik :(
2011. szept. 24. 09:58
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
két és fél honapja nála van odatam neki hétvégére és ugy volt vasárnap haza hozza de nem hozta .Én már sejtetem aztán este oda mentem rendört is hivtam mondta most nála lesz egy ideig .Aztán közben beteg is volt és egyik este vért hányt igy került be a korházba és azota apuka van vele a korházba .És nagyon hiányzik vissza szeretném kapni ha már ki jöhet a korházbol
2011. szept. 24. 11:36
 12/26 anonim ***** válasza:
Apuka van vele a kórházban??? És miért nem vagy vele TE is??? Ezt nem értem. Ha az én gyerekem lenne, akkor 10ember sem tudna lefogni, hogy ne legyek ott vele egyfolytában.
2011. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Valami itt nem stimmel. Rendorok jottek, es nem adtak vissza a gyereket az anyanak? Kinel volt elhelyezve a gyerek?
2011. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyok vele mert van egy 2 és fél éves kislányom is
2011. szept. 24. 11:43
 15/26 A kérdező kommentje:
Azért mert már aludt a kisfiu ,és nincs papir addig nem tehetnek semmit
2011. szept. 24. 11:44
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

tényleg nem stimmel valami :S

1,5 hónapja vitte el az apja, majd 2,5 hónapja.

egyik este elkezdett vérezni az orra így került kórházba, majd egyik este vért hányt így került a kórházba.


10 hónapos babát meg nem hagynak az apánál, ha alszik sem, csak akkor veszik el az anyától ha drogos, alkoholista, veri a gyereket. még az sem akadály ha nincs pénze.


vagy nagyon zaklatott vagy, vagy kamu a kérdés amin egyébként kiakadnék mert ilyet kitalálni... :S

2011. szept. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Hàzastàrsak vagytok??? Mert akkor amíg nincs válòper ill. gyerekelhelyezès indítàsa vagy Gyàmügyön nem szabàlyoztatod a làthatàst addig ugyanannyi joga van az apànak a gyerekhez mint neked :( Tehàt jogi ùton kell lèpni. Amíg nincs ilyen jellegû hatàrozat a rendôrsèg nem avatkozik közbe :(
2011. szept. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Anyatejes a kicsi??? Akkor azonnal vissza kapnàd ahogy kiengedik a kòrhàzbòl. De nem tudnàd napközben legalàbb valakire, nagyszülôkre bízni a kislànyt hogy a fiaddal lehess???
2011. szept. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Kislányom bölcsis, de dolgoznom kell mert hiába beteg a kisfiam el kell tartanom a kislányom
2011. szept. 24. 12:19
 20/26 anonim ***** válasza:

Tényleg kicsit zavaros amit írsz:(

De a gyereknek nálad a hely, ne hagyd annyiban. és miért kerül állami gondozásba?

2011. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!