Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel törlitek/töröljem le a...

Mivel törlitek/töröljem le a kajamaradékot a pofijáról?

Figyelt kérdés

Eddig textil pelussal töröltem,már amikor hagyja.de nem és így mindig csupa maszat :-D mert a vizet se nagyon szívleli,ha csak nem fürdik.

6hónapos


2009. ápr. 24. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én poopsitörlővel szoktam neki letörölni az arciját. ezt se igazán csípi, de valamivel le kell, és a pelusból pl. a répa nem nagyon jön ki, így marad az eldobható popsitörlő... :o)
2009. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha hagyja lemosni, az a legjobb, ha nem akkor használj illat és alkohol mentes t.kendőt, az nem csíp...az én kincsem, hagyja h megmossam a pofiját...próbáld minden étkezés után vinni mosakodni...egy idő után megstokja...én is így csináltam
2009. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
amit tudok, letorlok szalvétával, egyébként kis torolkozoje van a fiamnak (kéztorlo nagyságu, csak az ové), azt szoktam benedvesíteni és így megtorolni.
2009. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is egyenes égiháború volt az arcmosás. Aztán egyszer hülyéskedtem (mostam a saját arcom, közben brümmögtem, meg röhögtem hangosan, és azóta neki is úgy mosom, mintha hülyéskednénk.) imádja, néha lespriccelem a kezemmel. Szóval mókát csináltunk az arcmosásból. :)

8,5 hós

2009. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vizes vattát használok és a kislányom azt hiszi, hogy játék, így nagyon könnyű evés után "megmosdatni".
2009. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En mindig a csapnal mostam meg neki az arcat, az a legjobb szerintem. Egyszeru, gyors, tiszta es nem maszatolok vele.
2009. ápr. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a csapnál mosdatom, előtte hagyom egy percet játszani a vízsugárral. Így hagyja megmosni a pofiját.
2009. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is gond volt az arctörlés. Etetés után odateszem mellé a maciját és vizes törlőruhával a maci arcát is megtisztitom, majd az Övét is. Azóta nagyon szeret arcot és kezet törölni,mert tudja, hogy a macikának is igy csináljuk.

Ezzel a csellel, ha kell az orrát is engedi,hogy megtöröljem.

Üdv. 1 éves nagylány anyuja

2009. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!