Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor aludja már át az éjszakát?

Mikor aludja már át az éjszakát?

Figyelt kérdés
2 éves múlt a kisfiam és napi 2x minimum még mindig felkel. Tejet kér, megissza és alszik tovább. Lefekvés előtt is megissza a tejadagját és napközben is rendesen eszik, igaz nem egy mindenevő,de azért napi egyszer vmilyen főtt kaját eszik plusz a reggeli, tízórai, uzsi vacsi. Szóval ez az állandó kelés a megszokás miatt van és nem azért ,mert éhes. Ha meg azt mondom, h aludj és reegel kapsz tejet, addig ordít míg az apja felhergeli magát és csinál tejet. Olvastam egy fórumon már olyat is hogy 3 vagy 4 éves gyerek még többször felkel.Próbáltam tej helyett teát vagy vizet adni egyik sem jött be.És az sem vált be ,hogy hagyom sírni és elalszik.Hogy lehet ezt bírni sokáig? Adnátok tanácsot?Előre is köszi!
2011. júl. 31. 15:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

16:44

Próbáld meg megtanítani, hogy igyon egyedül. Tedd be az üvegét az ágyába, vagy valahova ahol eléri és tanítsd meg neki, hogy ott van. Ha tényleg nem téged akar csak vizet inni, akkor majd megoldja magának. Fiam nem iszik éjszaka, de a barátnőm lánya 1 éves korától kiszolgálja magát éjszaka.

2011. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Erre azt tudom mondani, hogy épp én tettem fel egy ilyen kérdést nem túl rég. Egyesek szerint ha félre nyel a gyerekem, nem tudok neki segíteni, szóval károgtak ennek az ötletnek. Nekem inkább az még a gondom, hogy pl. cumisüveget nem lehet betenni, mert abból szépen kicsöpög a víz, ha eldől.
2011. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
csöpögésmentes szilikonos csőröspohár van bent nálla 7 hós kora óta!Mindíg kiszolgálja magát!most 15 hós de még sose volt probléma!Ez a Suttogóba is le volt írva,hogy nyugodtan be lehet neki tenni éjszakára a kiságyába,pedig sztem Tracy nem írna ilyet ha életveszélyes volna,no meg akkor már egész Amerikába megkövezték volna!
2011. aug. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!