Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én 1 évesem nem...

Csak az én 1 évesem nem aludja végig az éjszakát?

Figyelt kérdés
Körülöttem akárkit kérdezek, szinte minden 1 év körüli gyerekről azt mondják alszik egész éjszaka. Esetleg erről le kell szoktatni valahogy? Szopival alszik vissza. Általában háromszor is felébred. Fél éves koráig reggel hatig aludt, onnantól változott meg. Magától majd nem javul meg a helyzet?
2010. dec. 1. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, javul majd a helyzet, csak ki kell tudni várni. Az én lányom 13 hós és 1 napos volt, amikor eloszor aludta át az éjszakát. Kitartás, már szerintem nem tart sokáig az éjszakázás!
2010. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem csak a tiéd :) Tudom, ezzel neked nem lesz könnyebb... Az enyém 1 évesen még volt, hogy 4-5x is ébredt... ő is cicivel aludt vissza. Aztán 15 hónaposan egyszer csak végig aludta az éjszakát... magától. Szóval, erre meg kell érniük. Akinek már néhány hetes kora óta alszik egész éjjel, az örüljön, de nem ez az általános, hidd el!
2010. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az enyém se alussza át, körülöttem mindenkié már 1 hónapos korától. Ez van. Én egy ilyen gyerekkel vagyok "megáldva". Nappal se igen alszik, nekem se nagy az alvásigényem egyébként. Este 8-tól hajnal 3-ig kialussza magát a fiam, utána már csak köztünk szunyókál. Ja, és skandallum, de még eszik is éjjel. Pontosabban hajnalban. Ja, és enni se kell már neki, tudom én azt, hiszen 1000 8 hónapost kérdeztek meg arról, hogy miért kel éjjel, és mind azt mondta, hogy csak megszokásból eszik, nem éhes. :-)

Én ilyeneken nem rágom magam!

2010. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem aludja végig az éjszakát. Egy éves, de általában este 11kor vagy hajnalban felébred, mondjuk ő nem eszik csak iszik.
2010. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam addig nem aludta végig az éjszakát amig szopott! Miután elmaradt a szopi egy hónap alatt megtanulta,h végig alszik éjszaka!
2010. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22 hós kislányom még min. 1x felébred. Van hogy alszik egész éjszaka, de inkább az a jellemző, hogy felébred.
2010. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14 hónapos a babám, és mióta megszületett, talán 2-szer aludta át az éjszakát. Ez mindaddig így lesz, míg cicizik...
2010. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1,5 éves fiam is még ébred éjjel, ő már nem szopizik régóta, de 1 éves koráig még tápszerezett éjjel, utána teára szoktattam. Ha nagyon melege van felkel inni, ha hűvösebb van, akkor átalussza az éjszakát. Most jön a foga és meleg is van, mert fűtök neki... így ébred 1*, max 2*.
2010. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én lányom is felkel. Fogzik. 12 hónaposan jött ki a felső 2 foga, majd pár nappal később 1-2 hétig jól aludt, aztán megint kezdte hogy felkel, iszik egy kis teát majd visszaalszik. Gondolom másik foga is jön, mert megint volt elég sírós éjszakánk. Nem beszélve az időjárásról, mert ez is biztos befolyásolja Őket.

Most 14 hónapos. Remélem javulni fog a helyzet.

2010. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fiam szopizik és bizony nagyon-nagyon ritka, hogy csak egyszer kel hajnalban. A minimum 3-4 alkalom, de pl. ha fogzik sokkal többször. Szóval nem vagy egyedül, biztos sokan vagyunk azért:)) Igazából nem is várom el, mert a szopizós babák nagy része szerintem éjjel többször kel.
2010. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!