Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 evnel nagyobb babatokat hol...

1 evnel nagyobb babatokat hol pelenkazzatok?

Figyelt kérdés
Eddig meg bevalt a pelenkazoasztal de most hogy mar rajott hogy van sajat akarata nagyon nehezen marad fenn rajta es ilyenkor tekereg forgolodik. Ma mar a foldre raktam mert feltem hogy leesik rola. A szobajaban nincs meg agy ahova ra tehetnem csak egy fotel de azon nem fer el. Otletek?
2009. ápr. 1. 15:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fürdés után állva megtörlöm gyorsan és seperc alatt ráadom a pelust. Már apuka is profi
2009. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
A pelenkázón. Mindig adok a kezébe valami érdekeset, vagy puszilgatom közben a talpacskáit, és akkor teljesen el van csodálkozva. Ha ez sem segít, akkor állva, szaladva.
2009. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtam fenn, hogy állva, és ez nagyon HASZNOS ötlet!

Hamarabb túlestek rajta, és mehet a gyermek játszani! Próbáld meg! Az ilyen szentségtörések a legjobb segítségek, hogy flottul menjen a nap! Ne hidd el, hogy ez haszontalan ötlet!

És lehetőleg a bili vagy a wc környékén, már hamarabb összeköti a kis agyában , hogy ezek összetartozó dolgok.

2009. ápr. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
És én textilbe is be tudom ám állva peluzni, nem csak ilyen papírbugyiba. :P Merthogy annyira nem ér rá, muszáj respektálni :)
2009. ápr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de nem en pontoztalak le! Mindenki valasza hasznos volt epp azert kertem segitseget. Otleteket vartam es kaptam is. Az hogy kinek a tanacsat fogadom meg azt nem hozom nyilvanossagra. Mindenki ugy csinalja ahogy jol bevallt. En is probalkozok....:)

Koszonom a valaszokat mindenkinek!!!!

2009. ápr. 2. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!