Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Izgo mozgo babatokat hogy...

Izgo mozgo babatokat hogy pelenkazzatok?

Figyelt kérdés
A pelenkazon folyamatsoan forog porog,lefele kukucskal.Ha kakil mar keptelenseg pelust cserelni nala mert allandoan atfordul(pedig napi2-4x kakil ha ugy van).Allni meg nem all stabilan hogy ugy tegyem tisztaba.Otletek,tapasztalatok erdekelnenek.Hogy lekossem a figyelmet mar adtam kezebe mindent..de mar az sem hasznal.Elore is koszi!
2010. ápr. 25. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom se egyszerű eset :) Mindig visszaforgatom miután megfordult ( ha nem engedem megfordulni akkor csak veszekszünk), vagy amikor épp négykézlábon állva próbál szökni villámgyorsan törölgetem és egyfolytában beszélek hozzá.
2010. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ebben a korban csak úgy feküdt nyugodtan pelenkázás közben, ha kapott egy cumisüvegben vizet vagy teát.. Persze ilyenkor is villámgyorsnak kellett lennem, de addig elvolt,néha ugrált csak fel. :) Pedig tűzrőlpattant örökmozgó. Most 17 hónapos.
2010. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az enyém 20 hós és a csodafegyver a cumi. csak alváshoz kapja meg,illetve pelenkázáshoz, ha nem hagyja magát, ahogy a szájába kerül mintha hipnotizálták volna, bekómál. ezért nem is adom neki napközben oda...
2010. ápr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. adj a kezébe egy tiszta pelust, azzal eljátszik

2. nekünk van egy zenélő vonatunk, az rövid időre leköti

3. mobiltelefonon bekapcsolok valami zenét


Hát kb ezek. Végső megoldás, ha ezek nem kötik le, akkor néha be szoktuk hozni a cicát, valaki a kezében fogja, és akkor közben amíg csodálja a szőrmókot, be lehet pelusozni, de ez 3 emberes. :-)

2010. ápr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!