Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 evnel nagyobb babatokat hol...

1 evnel nagyobb babatokat hol pelenkazzatok?

Figyelt kérdés
Eddig meg bevalt a pelenkazoasztal de most hogy mar rajott hogy van sajat akarata nagyon nehezen marad fenn rajta es ilyenkor tekereg forgolodik. Ma mar a foldre raktam mert feltem hogy leesik rola. A szobajaban nincs meg agy ahova ra tehetnem csak egy fotel de azon nem fer el. Otletek?
2009. ápr. 1. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
kanapé, vagy föld
2009. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én a mi ágyunkon pelenkázom, szinte mindig, bár az enyém még csak 3 hónapos, de sokszor már most alig bírok vele.
2009. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a 17hós fiamat még mindig a pelenkázón pelenkázom. Mivel nem megyek el mellőle,nem is tud leesni. Én ágyon nem szeretem,mert ott tud forogni a pelenkázón meg nem!

Volt vagy 6-7hós mire "kinőtte" a pelenkázót,de még mi mindig azt használjuk :)

2009. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen jo otlet lenne az agy de akkor at kell koltoztetnem mindent a mi szobankba(pelusok,ruhak...)de van sajat szobaja.

A parkettan van egy nagy puha jatszoszonyeg akkor szerintem ez marad.

Koszonom a valaszaitokat!

2009. ápr. 1. 15:18
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom 19 hós, de még mindig a pelenkázón pelózzuk, bár már az egész lába lelóg, csak a poppijáig fér el rajta. Utóbbi időben cumit kap ha nagyon nyügi, de őt könnyen 'el lehet bolondítani' az épp aktuális kedvenc játékával. Persze nagyon gyorsnak kell lenni a művelet közben... :-)

Ha mással nem menne, olyan dolgot adnék neki, amit máskor nem (persze nem veszélyeset), ettől meglepődik és elvan vele egy ideig. Pl. hintőporos doboz, tiszta peló, kis testápló a kezére (ezzel bekeni az arcát), stb.

Üdv.

2009. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsonak, igen en is ott vagyok mellette de neha olyan kis hirtelen mozdulatokat csinal hogy meg all a szivem tole:) en kulonben imadom ott pelenkazni na meg furdees utan is ott toltunk csomo idot csak akkor mar nyugodt tudja hogy alvas kovetkezik de napkozben aaaaaaaaa:)koszi
2009. ápr. 1. 15:20
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Én csak úgy futtában. Állva, de inkább menet közben. Nem feküdt az le!
2009. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Igen, mi is állva tudjuk már mióta megy. Néha azért nagy rimánkodásra lefekszik a szőnyegre.
2009. ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Huuuuu allva, menet kozben? Ez igen zi tudtok valamit:):)

Furdesnel is futtaban vagy hogy? Bocs a kivancsisagert csak tanulni lehet ezekbol is, sooot:)

2009. ápr. 1. 15:32
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Négy hónapos kora óta a földön pelenkázom. Nem azért, mert nem futja, csak az az olcsó ikeás pelenkázónk van, ami eléggé keskeny, és ahogy kapálózott a fiam, mindig beverte kezét-lábát. Lehet, hogy nem is fájt neki, de engem zavart. Úgyis mindig volt leterítve játszószőnyeg, rendszeresítettem mellé egy kis műanyag ládát a kellékeknek, és így mindenki elégedett. A pelenkázón azóta a kimosott, elpakolásra váró ruhákat tárolom :)))
2009. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!