Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor pelenkázzátok babátokat?...

Mikor pelenkázzátok babátokat? Cicizés elött vagy után?

Figyelt kérdés
elötte annyira kell neki a cici hogy ordit, utána meg visszabukja a tejet. akkor most mi a jobb???
2009. nov. 26. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi cicizés után cseréljük a pelust, mert általában evés alatt kakil a drága. De nem rögtön utána, viszont így is jön vissza tejcsi.
2009. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi pelenkázás előtt, így nem probléma, ha bealszik cicizés közben, nem kell ezért felébreszteni vagy kibillenteni a nyugis állapotából.
2009. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tápszeres sajnos,de etetés előtt.

Utána nem szeretem macerálni, mert akkor visszajön a kaja.Neki is kellemetlen.

2009. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Szia


Mi kajcsi után,mert nálunk is kiveri a balhét,ha ő éhes,én meg pelusoznám... Meg amúgy is közben,vagy utána kakil.

Ja..és nálunk már akkor is kijön a száján a büfi,ha még csak ott fekszünk az ágyon cicizés után... De még egy óra után is jön belőle...

Amúgy 4 hónapos a babám:)

2009. nov. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte mindig cicizés előtt cseréltük a pelust de később változtattunk mert evés után mindig bekakilt a drága.Szerencsére nem szokta visszabüfizni a tejet,így maradtunk ennél a megoldásnál
2009. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 20-30 perccel evés után pelenkáztam.Akkor ált.már nem jött vissza semmi és próbáltam minél lejjebb tartani az altestét :-)
2009. nov. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Először előtte pelusoztuk, mert a kórházban ezt javasolták, aztán utána, mert mindig evés közben kakilt. Most csak heti 1x kakil, de maradtunk az utána való pelenkázásnál. Először böfiztetek, aztán peluscsere. Az én kicsimmel sem lehet bírni ha már éhes, így nem is váratom azzal, hogy nekiállok pelust cserélni. Evés után viszont tele van energiával, uh. ő nem alszik be.
2009. nov. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy 2 hónapos koráig leginkább cici után, mert élvezettel rottyantott be kaja közben. Viszont sokszor előtte is kellett, olyan pisis volt.

Sosem bukott vissza kaját. Most meg már majdnem 6 hónapos és akkor teszem tisztába, ha érzem, hogy tele a pelus, vagy ha kakás. Napi 2x alszik, alvás előtt mindig tiszta pelust kap.

2009. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!