Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor pelenkázzátok a babátoka...

Mikor pelenkázzátok a babátokat evés előtt vagy után és miért pont akkor?

Figyelt kérdés
Az én babám márc.15-én lesz 1 hónapos
2011. márc. 12. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Általában megnézem evés előtt, és ha nincs benne semmi, meg a pisi sem sok, akkor kaja utánig várok, mert olyankor szokott kakilni. Mondjuk nem minden kaja után. De ha kaja előtt sok a pisi, akkor kicserélem, mert csak kényelmesebb neki úgy enni, hogy száraz a popsija.

16 napos kislány anyukája

2011. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia, amikor ilyen kicsi volt a kisfiam mindig evés után tettem tisztába, mert a babáknak evés közben indul meg az emésztésük. Ha előtte nagyon nagy a gatyója, akkor természetesen tedd tisztába előtte. - naponta mi 6-8 pelust is elhasználtuk. Ez ilyen korszak :-)

Most 6,5 hós a fiam, napi 3-4 pelus fogy, mert egy jó ideje már csak akkor teszem tisztába, amikor jelzi.

2011. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Evés előtt viszont azért célszerű tisztába tenni, mert ha utána macerálod vele közvetlenül (hiába rotyogtatta tele újra), visszabukja szinte mindazt, amit előtte megevett (ha így járnál, jobb várni kbk. fél órát az újabb cserével).
2011. márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mikor ilyen pici volt, akkor mindig evés előtt tettem tisztába. Evés után már nem akartam bolygatni, mert sajnos anélkül is nagyon sokat bukott.

Most már lassan 1 éves, és ált. evés közben vagy után nyomja a "cuccost", így utána cseréljük a pelust.

2011. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előtte. Utána tele pocakkal nem akartam emelgetni stb.

Ha kaki volt természetesen kipelusoztam, de nagyon óvatosan mozgatva.


Hasfájós volt.

2011. márc. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.babámat mindig szopi után pelusoztam át, mert mindig rögtön szopi után kakilt egyet. Szopi-kaki-pelus, ez volt a sorrend :)

2.babám össze-vissza kakil, így őt szopi előtt rakom tisztába, hogy tele pocakkal már ne zavarjam őt.

Egyébként meg látom a pelenkán, hogy mikor van tele, mikor kell cserélni.

2011. márc. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amég kisebb volt a babám,addig mindíg kaja után pelusoztam,mert sokszor úgy jártam h átpelusoztam,evett aztán bekakilt.de már egy ideje kaja előtt teszem tisztába,mert még mindíg bukós baba,és kaja után csak összerázom és úgy mindíg bukás a vége.most 10 hós.
2011. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!