Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor pelenkázzátok a babátoka...

Mikor pelenkázzátok a babátokat? Etetés előtt, vagy után?

Figyelt kérdés
A szülészeten azt mondták, etetés előtt kell, a doktor szerint viszont utána. Melyik a helyes? Vagy ez is teljesen egyeni?
2009. júl. 22. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Míg csak szopott, akkor mindig előtte. De most már többször kanalazunk is nap közben, akkor inkább utána, mert eléggé kajás lesz minden, ha pelusban etetem meg az is, így praktikusabb. Utána meg úgyis szopizik még.
2009. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én etetés előtt teszem tisztába - szerintem teli pocakkal nem jó "mocorgatni" - de természtesen, ha evés közben történik a "baleset" akkor utána (is).
2009. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindig etetés után teszem tisztába. Várok pár percet, mert nekem általában evés után szokott kakizni.
2009. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig előtte, mert evés közben is pisil, és ha már tele van a pelus az kényelmetlen. Aztán etetés után ha cserélném jó nagyot bukna. Úgy tudom hogy etetés után legalább fél órát kell várni a peluscserével pont emiatt.
2009. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig előtte, mert ha teli hassal pelusozom kibüfizi a tejet.
2009. júl. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!