Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik sétálva ringatva tudta...

Akik sétálva ringatva tudta csak elaltatni babáját, azoknál később hogyan alakult az alvás?

Figyelt kérdés
Kislányom az elején hajlandó volt egyedül elaludni, de már egy ideje egy kicsit sétálva ringatni kell és amikor már majdnem teljesen bealudt akkor tudom letenni az ágyába. Külön szobában, külön ágyban alszik jó baba, nincs vele semmi baj, csak arra lennék kíváncsi hogy ez később nem fog gondot okozni? Mármint ha nehezebb lesz akkor már nehéz lenne vele így járkálni, meg ugye jobban örülnék ha elaludna egyedül. Másnál ez később hogy alakult? 3 hónapos a babám
2011. jún. 24. 21:07
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
46%

"A babát a saját ágyába tesszük, mellé ülünk és simogatjuk a kis hátát, vagy ütögetjük finoman a popóját." Én ezt egy könyvben is olvastam, azt hiszem a Suttogóban, de nem vált be, semmi megnyugvást nem váltott ki a babámból, hogy simiztem, vagy ütögettem a popóját, maradt a ringatás. Én nem tudtam soha elviselni, hogy sírjon.

Egyébként, ahogy visszagondolok iskolás éveimre, az elkényeztetettnek titulált gyerekeknek több volt az önbizalmuk, ők álltak a társaság középpontjában, a tanárok jobban kedvelték őket, szóval én maradok a ringatásnál, hátha bejön. :)

2011. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm a te válaszod is. Sajnálom és elszomorít hogy ilyen vita kerekedett a kérdésemből. Minden jót mindenkinek!
2011. jún. 28. 18:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!