Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan érhetem el, hogy 8...

Hogyan érhetem el, hogy 8 hónapos babám végigaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés
Kétszer szopizik és számtalanszor csak egy kis babusgatásra van szüksége... így 5-6szor kelünk. A kérdésem igazából arra vonatkozik, hogy mit adjak neki enni este, hogy az kitartson reggelig. Anyatejes baba, még napközben is 4-5 alkalommal szopizik, de már mindenfélét kap mellette (amit szabad ebben a korban). Cukros-lisztes dolgokat soha nem kap, nem is szeretném, amíg nem "muszáj".
2011. jún. 21. 11:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Friss sajtok kivételével mindenfélét... Miért érdekel...? :)
2011. jún. 24. 10:20
 12/12 anonim ***** válasza:

mert mindenből próbálok a minőségi felé elmenni. Mi fogyasztunk lisztet is, de abból is teljes kiörlésű tönkölybúzát például, zabpelyhet... Kerüljük a cukrot, illetve azt egyáltalán nem fogyasztunk mi sem. Amit lehet itthon készítünk.

De sajtok terén teljesen tájékozatlan vagyok és csak állok, nézegetek a sajtpultnál és gondoltam, ha te ennyire odafigyelsz, lehet tájékozott vagy és tudsz tanácsolni vagy ajánlani valami tényleg jó sajtot. Mert a fiaim is nagyon szeretik egyébként.

2011. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!