Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babám pár napja...

2 hónapos babám pár napja végigaludja az éjszakát.10-11 órát is alszik? Nem fog ettől kevesebbet enni?

Figyelt kérdés
Este lerakom 9-10 körül és reggel 7-9 között ébred. Összefüggésben lehet azzal, hogy pár napja éjszaka megtalálta a hüvelykujját és azt szopizza, visszaaltatja magát. hallom éjszaka, ahogy cuppog.:) Reggel, amikor felébred mindig azt gondolom, hogy eszeveszetten éhes lehet, de normálisan eszik, csak egy kicsit többet egy alkalommal, mint eddig. Jó súlyban van (több, mint 5.5 kiló, 57 cm). Tudom, hogy szerencsés vagyok, mert sok baba többször is ébred még ilyenkor , bár én nem tudom végigaludni vele az éjszakát, mert többször is feszít a mellem éjszaka, mellszívóznom kell.Szerintetek nem korai még neki ennyi alvás éjszakára?
2010. ápr. 1. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!nem korai neki,ha napküzben rendesen eszik....örülj neki nagyon...nem éhes,ha az lenne úgyis felkelne....ne aggódj!
2010. ápr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülj neki! Nagyon kevés baba alusza át az éjszakát. Ha éhes lenne, ugyis felkelne.

Mi 6 hónaposan kezdtük el átaludni az éjszakákat.

2010. ápr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 edus83 ***** válasza:
De jó neked,mi is 2hósak vagyunk de csak rajtam alszik ha picit le rakom már ki is nyitja szemét,de nem bánom imádom,a pici lányom
2010. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 edus83 ***** válasza:
utolsó vagyok,még annyi ,ha éhes lenne fel ,kelne élvezd ki.sok szerencsét és jó egészséget.
2010. ápr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
te jó ég! ÖRÜLJ!! :)))
2010. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ennek örülnöm kell, de arra lennék kíváncsi, hogy nem fog e ezzel kevesebbet enni. Eddig 3 -4 óránként evett naponta kb. 6-szor, de így 4-szer eszik csak és kb. 5 perc alatt végez. nem fog szerintetek csökkenni a súlya? a védőnő azt mondta, hogy legalább próbáljam meg 5-ször szoptatni nap közben, de ő nem igényli a sűrű szopit, inkább csak 3- 4 óránként. Hiába rakom rá 2 óránként a mellemre, elfordul tőle, mert nem éhes.
2010. ápr. 1. 11:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém 6 hetes korától este 8-tól reggel 8-ig aludt, és nagyon dundi baba volt, nappal rengeteg mennyiséget szopizott be (2-3 óránként).

Ha jól fejlődik a babád, akkor ne izgulj.

2010. ápr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2,5 hónapos és este 10-től reggel 5-6-ig alszik. 5-ször eszik naponta. Már hetek óta így van, és emellett is szépen fejlődik. Mondjuk ő tápszeres, csak 7 hetes koráig tudott szopni. Nekem a védőnőm azt mondta, hogy legalább 4-szer kell ennie...ebből is látszik, hogy a szakemberek sem gondolják egyformán.

Ha szépen fejlődik, jókedvű, akkor szerintem nem kell azon aggódnod, hogy csak 4-szer eszik. A hosszú alvás pedig áldás!!!

2010. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!