Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek, hogy vegigaludja...

Mit tehetek, hogy vegigaludja ismet az ejszakat?

Figyelt kérdés

Kislanyom 4 honapos, kb 1 1/2 honapos kora ota vegigaludta az ejszakat, fel sem ebredt.Egy hete minden megvaltozott: mar ejfel utan felebred,ket oran at "beszelget",a cumija nelkul nem alszik vissza, es ha kiesik a szajabol sir.Van,hogy 3-4 orat nem alszik ejjel,nem sir, csak egyszeruen nem almos.Es pesze ezutan egesz delelott alszik.Mi okozhatta ezt a valtozast? Mit tehetnek, hogy visszaszokjon az ejszakai alvasra?Segitsetek, mert nem birom sokaig a nemalvast!!!

koszike


2010. júl. 3. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

ajánlom neked ezt az oldalt, nekem 3 hónapos a kisfiam és sokat segített hogy hogyan altassam: [link]

biztos találsz hasonló esetet, ha pedig mégsem akkor nyugodtan írhatsz Ágnesnek

kitartás addig is :)

2010. júl. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamiért felcsrélte az éjszakát a nappallal. éjszaka ne kapcsolj neki villanyt, esteleg egy kis éjjeli fény,de legyen különbség az éjszaka és nappal között. ne játsz vele mert akkor azt hiszi h most játék idő van.
2010. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne érts félre, de ha nem sír, akkor Te miért virrasztasz vele?

Ha kiesik a cumija, add neki vissza, és hagyd ott. Majd visszaalszik. Ha ottmaradsz vele, akkor csak még jobban felélénkül, esetleg játszani akar, stb.

Egyébként megpróbálhatjátok egy picit később letenni aludni, úgy, hogy elhúzzátok a fürdetés, esti etetés időpontját.

2010. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors hozzaszolasokat!

Nem ertem miert cserelne fel az ejszakat a nappallal, ejjel kisagyban van sotetben, nappal a kanapen, jatszunk, es nem sotetitek be, ha szundizik.Nem beszelgetek vele, ha felebred, az volt az elso, amit nem tettem meg, minden mast igen:odaadtam a cumijat, itattam, szoptattam, lecsereltem a pizsijet bodyra, hogy ne legyen melege, de semmi nem hasznalt.

Amikor csak ugy "beszelget" azert virrasztok, de nem kozvetlenul mellette, mert addig forgolodik, mig keresztbe fekszik a kisagyban, beveri a fejecskejet,vagy kidugja a labait a racsok kozt, es akkor sir.

2010. júl. 3. 10:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, es este 9-kor ferdetjuk, 10-kor alvas. Ezt azert mar nem halasztanam kesobbre.
2010. júl. 3. 10:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Valóban úgy tűnik, hogy valami miatt felcserélte a nappalt az éjszakával. A férjem volt ilyen kicsi korában, az anyósom teljesen kikészült mire 1 éves lett. Én azt tenném, hogy nem hagynám, hogy délelőtt kialudja magát. Persze ezt fokozatosan kell, tehát aludjon valamennyit, de ne engedd, hogy pótolja az éjszakai hancurt. Ha felébreszted délelőtt, talán visszatér a régi rend.
2010. júl. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!