Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek hogy végre végigal...

Mit tehetek hogy végre végigaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés
17 hós gyermekem éjjel többször felkel, akár 2 óránként. Eddig az Aludj jól gyermekem szerint altattuk és hónapokig bevált, de most több foga jön egyszerre és szerintem ez zavarja. Sokszor sírva kel és ha megkapja a cumiját tovább alszik, de mostanában inkább hajnal felé átviszem a mi ágyunkba, de még akkor is nehezen alszik el. Mit tehetnék, hogy jobban aludjon? Nem rontok el mindent azzal, ha velünk alszik? A Nurofen nem használ
2010. szept. 21. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nem sok mindent tehetsz, ha még nem próbáltad, akkor próbáld meg Dentinox-al kenegetni az ínyét, bár az én 2 éves kislányomnál ez sem jött be, mert nem engedett az ínyéhez érni. Nekem még most is felkel éjszaka, akár 4-szer is, és nem akar semmi különöset, csak hogy vegyem ölbe... Én sem tudok mit tenni, csak reménykedni, hogy egyszer vége lesz :) Én is gyakran átteszem egy pár órára a mi ágyunkba, de mindig visszateszem a kiságyába, mert én is féltem, hogy odaszokik. De egyenlőre semmi jele annak, hogy odaszokna. Szia
2010. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Én sosem veszem ölbe éjszaka, és semmi szín alatt nem viszem az ágyunkba. Utána ugyanis nem tudnám róla leszoktatni. A kiságy a miénk mellett van, ha felsír,egy korty víz, cumi és kész.

Néha egész jó, amikor jön a foga, néha óránként felsír, de inkább egy-két átvirrasztott éjszaka, és nagyrészt hagy minket aludni.

Fogzásra: homeopátiás camomille ch 15, nekünk bejött, észre sem vettük, hogy kibújt az első két foga.


Szerintem ha hozzászoktatod, hogy éjszaka nem veszed fel, vagyis csak ha nagyon sír, de utána amint megnyugodott, rögtön visszateszed, így előbb utóbb nem fog felkelni azért, hogy hozzátok bújhasson. Nap közben szundizhatsz vele nyugodtan, csak az éjszakát szokja meg.


Sok sikert.

2010. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kisfiam is velünk alszik, én azt tapasztaltam, hogy fogzáskor ébred többször. Most töltötte a 18. hónapját, és két napja végig alussza az éjszakát, nem kér szopit. :D

Igaz, kint van mind a 16 foga. Szerintem türelem, ilyenkor neki sem jó, egy kis Chamommila 15 CH, lehet, hogy használ.

Azzal, hogy veletek alszik, semmit nem rontasz el, ráérsz még átszoktatni, szépen, fokozatosan. :)

2010. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!