Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnaám a 10 hónapos...

Hogyan tudnaám a 10 hónapos babámat rábirni arra, hogy végigaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés

Rengetegszer felébred,és csak cicin alszik vissza.Ez a dolog nem most kezdődött,sohasem aludt még 3 órát egyfolytában.Kimerültem,segitsetek!

Lehetséges megoldásokra,tanácsokra vagyok kiváncsi,de az nem jó,hogy hagyjam sirni,majd visszaalszik.

Köszönöm.


2010. jan. 30. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Kitartás,sajnos jobbat nem tudok,az én kicsim sem alussza át az éjjszakákat 16 hós.Hidd el magától le fog szokni róla.
2010. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanez a helyzet volt nálunk is, úgy tűnik, hogy az aludj jól gyermekem módszer fog beválni nálunk, két napja csináljuk,ma már majdnem végigaludta az éjszakát. Sajnos más módszer nem vált be, muszáj kicsit sírni hagyni, de sűrűn be kell menni hozzá és meg kell nyugtatni. Egy idő után le fog neki esni, hogy anya nem ad cicit aludni kell.
2010. jan. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. jan. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,rákeresek erre a módszerre.

Szeritnetek a borostyánkő nyaklánc hat valamit?

2010. jan. 30. 11:32
 5/5 anonim ***** válasza:
van homeopátiás bogyó erre, olvastam már több anyukától, hogy segített!
2010. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!