Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmennétek a babátok nélkül...

Elmennétek a babátok nélkül nyaralni?

Figyelt kérdés

Szeretnénk menni vele is, de egy kis pihi ránk férne apával :) 9 hós múlt a fiam, nagyon jól elvan a szüleimmel, de nem tudom, hogy viselne néhány napot nélkülünk.

Lehet én aggódom túl a dolgot, de eddig csak egyszer hagytuk itthon, egy éjszakára még 4 hónapos korában.

Szerintetek?


2011. jún. 7. 09:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell érezni, mennyire tudnád jól érezni magad nélküle, valódi kikapcsolódás lenne-e számodra az a néhány nap. Számomra nem lenne jó nélkülük.... nálunk 4 gyerek van ( 3 kamasz és egy 3 éves), ha nyaralni megyünk, akkor együtt.. Olyan helyre megyünk, ahol nem kell naponta főzőcskézni, nekem már ez is kikapcsolódás.
2011. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék nélküle nyaralni.
2011. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Egy hosszú hétvégére én már mennék...kifejezetten pihenni. Nálunk a férjem nem akar gyerkőc nélkül...ami persze nekem nem lenne pihenés.

Viszont nálunk már 2 éves a gyerkőc és mamáéknál is szívesen elvan!

2011. jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk egy hétre nem, 3 napra ha jól el van a nagyszülőkkel és már nem szopizik, akkor igen!
2011. jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
47%
Én nem mennék el. 18 hós a lányom és jól elvan a mamával de akkor sem. Tegnap pl elmentem apumnak segíteni ott voltam reggel 7-től 4-ig és egyfolytában az járt az eszemben vajon mit csinál, jól van-e, elvan-e a mamával. Több napra nem hagynám otthon, én legalábbis ilyen vagyok.
2011. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg,hogy a nagyszülőknél hagyod hétvégére,és meglátod,hogy hogy bírja ő,és ti.
2011. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
28%
Soha nem mentem el a gyerekeim nélkül nyaralni, és nem is fogok. Nekem ez nem fér bele.
2011. jún. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
58%
Nyugodtan le lehet pontozni,de egyszerüen nem értem,minek vállal gyereket az aki nem vele akar lenni.Még annyira pici hisz csak 9hós!Kibírnád,h este ne halld a szuszogását,vagy x napig ne lásd a mosolyát!Hát én tuti nem bírnám ki!Tudnál pihenni hogy tudod hiányzol neki?!2 gyermekem van de még soha nem jutott eszembe,h még mi szórakozunk addig ök majd csak el vannak!Bocsi nem akartalak bántani.Mi is fáradtak vagyunk,de ha már nyaralás akkor az családi legyen!mégegyszer bocsi!
2011. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
44%

Nyugodtan menjetek!

Attól, hogy feláldozod magad a gyerek még nem fogja jobban érezni magát!

Az anyának és apának is megjár egy kis kikapcsolódás, feltöltődés!!!

A gyerek akkor boldog, ha az anya, apa kiegyensúlyozott, jókedvű! A kapcsolatotoknak is jót fog tenni!

Mi mindig mentünk kettesben IS, pedig négy gyerekünk van!

Nem egy hétre, 2-3 napra!

A mai anyukák kissé mindent túlzásba visznek! Azt is, hogy nélkülük fél órát se bír ki a gyerek.

2011. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Én még ilyen korán nem hagynám itthon, de mondjuk 3 évesen már minden további nélkül egy pár napra.
2011. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!