Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmennétek egy 4 hónapos...

Elmennétek egy 4 hónapos babával nyaralni?

Figyelt kérdés
Május elején szültem, férjem mindenáron szeptemberben elmenne Horvátországba, a Plitvicei tavakhoz, esetleg egy közelebbi szigetre. Nincs ellenemre egy kis kikapcsolódás, de nem tudom, mennyire jó ötlet. Leginkább az autókázástól tartok, hiszen még ha nincs is messze, min. 4 órás útról lenne szó, hordozóban????? Bár igaz, ha meg itthon mennénk el valahová messzebb, akkor az sem lenne sokkal rövidebb utazás... Vélemények? Köszi
2010. júl. 27. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

át fogja aludni

ha a rövidebb utakat jól birja nem lesz gond

menjetek este fürdetés után induljatok végig alussza az utat


ha cicizik nem gond neked is pihenés lesz.


szóval én mennék

2010. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Simán. A babának te vagy a központ, a többi neki tökre mindegy.

Kapcsolódjatok ki, pihenjetek, így apa is többet tud lenni a babával. A baba is jobban fogja érezni magát, mert szerető, kipihent, mosolygós emberek dajkálják, és nem egy nyúzott mami. :)

2010. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Most menjetek, jövőre sokkal nehezebb lesz!!!

4 gyerekes anyuka

2010. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... akkor ez nem egy elvetemült ötlet :D
2010. júl. 27. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan mehettek,két gyerekem van és mind kettővel már első évben voltunk nyaralni.
2010. júl. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!