Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5-4 hós babával ti elmennéte...

3,5-4 hós babával ti elmennétek nyaralni?

Figyelt kérdés

Kinéztünk egy nagyon jó 4 csillagos szállodát. Ami egy erdő közepén van. Tóval, saját wellnes részleggel, baba pancsolóval. Amúgy nagyon bababarát. Kiságyat is adnak, meg pelenkázót. A szállóda se lesz tömve. 4 éjszakára mennénk.

Szerintetek? Te elmennétek?


2010. jún. 20. 16:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
25%

Az én babám 5 hónapos,mi az idén lemondunk a nyaralásról.Végre kialakult valamiféle napirendünk és nem szeretnénk felborítani.

A kérdésedre válaszolva:nem mennék.

2010. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
én mennék,föleg igyhogy a szálloda is bababarát.én fiam 5,5 honapos,mi is megyünk le vele balcsira,de mi csak sajnos sima apartmanba.szerintem a babának is kell a kikapcsolodás.
2010. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
sajnos nekünk napirendünk még nem nagyon alakult ki. Kivéve egy-két dolgot, pl az esti fürdetés, reggeli kelés, reggeli első alvás, és onnantól kezdve nagyon változó. Ezeket most is igy szeretném csinálni. A többit meg igényei szerint. Szép helyen lenne, sétálni ott is tudunk. És legalább nem nekem kell főzni!
2010. jún. 20. 17:38
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a helyedben mennék.Minden adott ami a babádnak kell.Nektek is kell egy kis kikapcsolódás,és a babának is tetszeni fog.
2010. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
köszi a megerősítést. Lehet, hogy anyumék is eljönnének, meg unokatesomék is. Általában versengenek ki babázzon. Akkor lehet, hogy holnap lefoglalom.
2010. jún. 20. 17:47
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy most sokan megbotránkoznak majd, de mi a 2 hónapos babával megyünk majd (akkor lesz két hónapos) "nyaralni". Igaz csak két napra és az egész családom (ez 11 főt jelent nálunk). Ettől nem érzem rosszabbul magam. A gyermeknek állandóság kell, de nála még ezt betarthatjuk nyaralás közben is. Igazából ránk van szüksége csak, no meg leginkább rám, mert nálam van a kaja :).
2010. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
egyet értek az utolsó hozzászolóval. Akkor nem egyedül gondolkodom így!
2010. jún. 20. 19:21
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen :) Sokkal egyszerűbb lesz, mint egy év múlva... Használjátok ki :)
2010. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi is megyünk horvátba, akkor 8 hós lesz, de ha 3 hós lenne akkor is mennék, szüksége van a jó levegőre, és ott is be lehet tartani a napirendet.

Én 7 hós voltam mikor szüleim vittek és anyám mondja, hogy imádtam.

2010. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy hova mentek?

Én mennék. Mi 7 hós babával megyünk nemsokára. SZerintem sokkal jobb 4 hóssal menni, mert még nem annyira nyűgös, mint a 7 hós. A fiamnak ugyanis most jön a foga.

2010. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!