Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5-4 hós babával ti elmennéte...

3,5-4 hós babával ti elmennétek nyaralni?

Figyelt kérdés

Kinéztünk egy nagyon jó 4 csillagos szállodát. Ami egy erdő közepén van. Tóval, saját wellnes részleggel, baba pancsolóval. Amúgy nagyon bababarát. Kiságyat is adnak, meg pelenkázót. A szállóda se lesz tömve. 4 éjszakára mennénk.

Szerintetek? Te elmennétek?


2010. jún. 20. 16:45
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
tengelicre a hotel orhideába. Férjem kap üdülési csekket abból megyünk. a neten fent vannak. Egyszer már voltunk ott és imádtuk!
2010. jún. 20. 21:27
 12/27 A kérdező kommentje:
szegénykém, nagyon megszenveditek a fogzást? Én is előre félek tőle! bár most hallottam van valami homeos ecsetelő ami nagyon sokat segít. Felpuhítja az inyét és igy nem fáj annyira.
2010. jún. 20. 21:28
 13/27 anonim ***** válasza:
Mi is megyünk, 3 hónapos és 1 hetes babával bababarát wellness szállodába 3 éjszakára. Szerintem is mehettek nyugodtan, a baba is élvezni fogja a pancsit.
2010. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Én is megyek pont egy 4 hónapos babával. Szerintem jót fog tenni. Vacillaltam rajta nagyon, de a férjem is megérdemli a nyaralást,nekem is jót tesz, hogy egy kicsit változatosabbak lesznek a napjaim. Emellett: elém teszik az ételt, rendberakják a szobát helyettem, ugyhogy csak a gyerköcre meg egymásra kell figyelnünk.
2010. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

nagyon jó volt, imádtuk. Kapott saját ágyat. Sokat sétáltunk, nagyon tiszta volt a levegő. Sokat fürödtünk. Nem voltak sokan a szállódában, nem volt nyomor. Saját babamedencéje is van a szállónak, az is csak a mienk volt.

Én is sokat pihentem. Nem kellett mosni, főzni, takarítani, stb. Megetettem, majd lefektettem a kislányom. Apa vigyázott rá, én meg elmentem fürdeni. Mikor felébredt hozta és utánna őt is megfürdettem. (járunk babauszásra!) szóval mindenkinek ajánlom, menjen pihenni, nyaralni ha teheti.

2010. júl. 13. 17:44
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen,így fejlődik az értelme, ti meg azért valamennyit pihentek, ha mást nem tudtok legalább kimozdultok.

Kell a pihenés és a változatosság a szülés körüli és stresszt oldani kell.

Ha nem teszed, a szervezeted kimerül.

2010. júl. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
35%
Mi már voltunk vele Dániában, és ősszel még Spanyolországba is megyünk.
2010. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Mi is megyünk külföldre, 4 hónapos lesz!

Örülök, hogy a tiétek ilyen jól sikerült :-) és köszi, hogy kiemelted, talán legközelebb mi is ezt a szállodát választjuk, ha majd itthon megyünk.

2010. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ekkora babával még nyugodtan lehet menni, pláne ilyen klassz helyre, ahol tényleg meglesz minden kényelmetek! Az ekkora babák még jól viselik az utazást, és simán elalszanak bárhol. Az meg nagyon jó lesz az egész családnak,ha te egy kicsit ki tudod magad pihenni! Jó ötletek, mire kell figyelni, ha kisbabával utazik valaki itt: [link]
2010. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Mi megyünk 5 hónapos babával. Én már begolyózok itthon a napi rutintól, szerintem nem lesz semmi baj. Az 1. gyerekkel 1 évesen mentünk, nagyon féltem tőle, de nagyon élvezte. A babának az a lényeg, hogy anya ott legyen mellette, a többi körülmény nem nagyon számít.
2010. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!