Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5-4 hós babával ti elmennéte...

3,5-4 hós babával ti elmennétek nyaralni?

Figyelt kérdés

Kinéztünk egy nagyon jó 4 csillagos szállodát. Ami egy erdő közepén van. Tóval, saját wellnes részleggel, baba pancsolóval. Amúgy nagyon bababarát. Kiságyat is adnak, meg pelenkázót. A szállóda se lesz tömve. 4 éjszakára mennénk.

Szerintetek? Te elmennétek?


2010. jún. 20. 16:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
mi két éve 4hónapos kisfiammal voltunk nyaralni hegyekben. most oktoberben lesz kisteso, és mikor már utazóképes a kicsi akkor megyünk mi is. én ugy gondoltam két honapossal már mennék :)
2010. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Enyém 20hós a pici pedig 3hós lesz mikor megyünk a Balcsira.

A nagyobbil egy kanál vízben is pancsol meg van őrülve mikor vizet lát annyira szereti.Már csak ezért is megéri menni,és a férjem aki nem keveset dogozik,jó lesz neki is egy kis kikapcsolódás.

Mi pedig elleszünk a kicsilánnyal,a lényeg hogy ottvagyok neki,megkapja a kis hamiját a többi már csak helyrajzi kérdés.

Érezzétek jól magatokat!!!

2010. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk a napokban születik a pici, a nagyobbunk kétéves lesz. Augusztus végén, szeptember elején bizony mi tervezzük, hogy elmegyünk, pedig nagyon picur lesz még a kisebb. De a "büfé" nálam van (mi így hívjuk a cicit:-D), altatni, fürdetni lesz hol, a picinek még teljesen mindegy, hol van, csak ki legyenek elégítve az igényei.

Én a helydben simán mennék. Jó nyaralást!

2010. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Szia! Jegyeztem a helyet, és örülök, hogy ilyen jól sikerült a nyaralás, jól tettétek, hogy elmentetek. Mi sajnos nem tudunk menni, mert a férjem nagyon vacak helyen dolgozik, csak fizetetlen szabira engednék el, azt meg nem engedhetjük meg magunknak, pedig nagyon jó lenne pár nap kikapcsolódás, mindhárman élveznénk.:(
2010. júl. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Naná! Menjetek csak! Pláne ha adnak kiságyat, pelenkázót. Bár készülj fel így is annyi mindent kell vinni a babának, mintha elköltöznétek:) Apának, Anyának 1-1 kis bőrönd, Babának minima 2 nagy:)

De nagyon jó lesz!!:)

2010. júl. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem értem akérdst, miért ne?

nem kell évekig otthon ülni.

Mi 2 hónapos korában felmentünka Mátrába munkahelyni üdülőbe, 2 éjszakára, isteni volt.

Jó levegó, nem kellet főzni(3x kaja) nagy séták, kiránulások..


5,5 hósan elmentünk 2 hétre nyaralni tengerhez.

2010. júl. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Tavaly 4 hónapos volt a lányom, amikor Balcsira mentünk. Mondjuk mi saját nyaralóba, de semmi gond nem volt. Végre kicsit apa is együtt lehetett a lányával. A tejcsap nálam volt, volt "bébiszitter" (nagyszülő, nagynéni), így én bent a Balcsiban, ő kint a parton árnyékban, amikor eljött az idő, vittem a csárdát és szopizhatott kedvére. Most már 15,5 hónapos "nagylány", jövő hétvégén megyünk megint Balcsira 1 hétre.
2010. júl. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!