Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sajnálod azt a babát, akinek...

Sajnálod azt a babát, akinek az anyukája az arcába fújja a cigifüstöt?

Figyelt kérdés

Van egy nem is túl távoli rokom, aki világ életében nagycigis volt. A terhessége alatt is, most, hogy szoptat is. Tudom, hogy az ő dolga, nem akarok se kavarni, se veszekedni, de annyira sajnálom a babát, amikor úgy tartja a kezében, hogy közben cigizik, meg a babakocsiban tolja és pont befújja a szél (a kocsi még fel is fogja pont a pici arcába). Az anyuka egyáltalán nem nézi hová fújja a füstöt, simán rá a babára, észre se veszi. :(

Ez engem annyira taszít, de nem akarok rossz kapcsolatot gerjeszteni, Ti szólnátok a helyemben?


2011. ápr. 26. 11:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

04-26 12:35-ös vagyok

Nem tudom, te dohányzol-e, de én azt csinálnám az illetővel, hogy rágyújtanék és úgy csinálnám, hogy az összes füst (amit a cigi ereget és amit én kifújok) rá menjen, egyenesen a képébe. Ha meg megkérdezné, hogy mi van, megmondanám, hogy bocs, azt hittem, nem zavar, mert a babádra is ugyanígy rámegy a te cigid is. Ennél jobbat a szemtől szembeni odamondáson kívül nem nagyon tehetsz, ha a gyermek apukáját sem zavarja.

2011. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: szégyen az ilyen ember, nemhogy szülő...
2011. máj. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Az utolsóval egyet kell értsek!
2011. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
ha soha többet nem szólna hozzám, akkor is jelezném, hogy ez nagyon gáz! Konkrétan meg tudnám fojtani az ilyen "anyákat" cigivel a szájukban... Annyira sok az idióta ember..., Istenem...
2011. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

én egy ilyen alkalommal amikor cigizik szólnék neki, hogy vigyázzál már, a babádra száll a füst, szegény, most jól beleszívott ő is a cigidbe!

így végülis semmi bántót nem mondtál csak a babára figyeltél.


én sem értem amúgy. sajnos én is dohányzom, ezt se a családom se a gyerekem nem tudja (persze férjem igen) nem azért mert zugbagós vagyok hanem csak akkor gyújtok rá a kertben amikor már alszik. van, hogy napközben megkívánom de nem gyújtok rá, nem is tudnék úgy, hogy néz a gyerekem, szegény mit gondolna? és végképp nem szeretném, hogy ezt a büdöset érezze rajtam :S

szegény rokon babád meg egyenesen az arcába kapja :(((

2011. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!