Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az, amire sajnálod kiadni...

Mi az, amire sajnálod kiadni a pénzt a babával kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 07:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Én pl. a rota elleni oltásra sajnáltam, mivel a 10-20-100 féle virus közül megvédene kb. 6-tól, egy rakat pénzért.
2011. jan. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen dolog, nekünk ő mindent megér, persze nem esztelen hülyeségekre, és felesleges dolgokra gondolok.
2011. jan. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

rota oltás, plüssállatok -sarokban végzi-

amire tényleg sajnáltam az a kushies mosható pelus volt a szivem szakadt meg mert megvettük be is tudtam tartani a mosási instrukciókat de véresre marta a fenekét.

azóta se tudom eladni.

30 ropi azt sajnálom!


a világitós elalvós pl. princelionheart maci meg tsai ezeket sajnálom mert a babának anya kell nem egy maci.

2011. jan. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Új ruhára
2011. jan. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

igazából semmire

de rota ellen nem vakcináztuk, plüss állatot ki nem állom, viszont imádok neki ruhákat vásárolni a kiscsaj meg szeret öltözködni :-)

bébiételre sem sziveen adtam ki,de az jobban izlett neki, mint amit én főztem,de azért sajnálni nem sajnáltam


egy dolog volt amit megbántam, mint az előttem iró: a mosható pelus...

szintén tönkretette a fenekén a bőrét

2011. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nincs ilyen:D de rota ellen én sem oltatom be a következőt, nem sajnáltam most sem de nem igazán volt értelme!
2011. jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyetlen dolgot sajnálok én is a mosható pelust. Majd ha lekerül a terpeszpelus, talán újra tudom használni, mert a bőre bírta. :(
2011. jan. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami fontos a fejlodeshez, egeszsegehez, azokra nem sajnalom. Legyen az barmi. Viszont felesleges, de esetleg felkapott, divatdolgokra viszont nem koltok penzt. (zenelo bili peldaul)
2011. jan. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mi olyan "szerencsések" vagyunk h csak pelusra, és kajára kell költenünk, mert arokonságba annyi gyerek volt előttünk hmindent örököltünk(ruha, pelenkázó, játékok...)1 kezemen meg tudom számolni hány ilyen holmit vettünk mi! jobban szereti az én fősztömet mint a babakaját.de nem sajnáljuk rá a pénzt, persze olyat nem veszünk aminek nem látom értelmét (bölcsis nevelőnő vagyok) így könnyen ki tudom selejtezni a kellő dolgokat :)
2011. jan. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha picivel több pénzem lenne, akkor semmi értelmes dologra nem sajnálnám. Nem is jó szó ez ide, én inkább úgy mondom, hogy volt, amit nagyon megbántam, hogy megvettem: a játszószőnyeg, amit ki sem használtunk, nem váltotta be a reményeket...

Sajnálom,hogy sok rokon,ismerős,barát, aki meg akart lepni bennünket ruhával, játékkal, nem kérdezte meg, hogy minek örülnénk. Így most a három gyerek mellett van egy rakás olyan kacat,ami semmire nem jó. Helyette jó lenne néhány új könyv, lego, fejlesztőjáték.

2011. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!