Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vészeltétek át az első...

Hogy vészeltétek át az első 1-2 hónapban a nem alvást? Már jó fáradt vagyok, néha levált a férjem, de már kb 3 napot kéne egyben aludnom.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 10:48
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nyilván akinek nem inge ne vegye magára...

09.26!Köszi a választ!!!2 hónapos hasfájós kislány. Csak anyatejes baba, szoktam fejni és a férjem így tud váltani, de ő ugye dolgozik nem akarom terhelni.

Köszönöm a tippeket és a kedvességed!

2011. ápr. 12. 10:09
 32/42 A kérdező kommentje:
A pampers premium care tényleg jó pl éjjelre? mert éjjel még a liberoból is kifolyik.
2011. ápr. 12. 10:11
 33/42 anonim ***** válasza:
Mi pampers sleep&play-t használunk éjszaka, bevált. Amúgy nálunk semmi sem jött be az éjszakai ébredések ellen, próbáltam a vizet, de addig hisztizett, amíg meg nem etettem. Sokkal fáradtabb volt mindenki, úgyhogy inkább megetetem, úgy 10perc után újra alszik. Kitartást!
2011. ápr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
16:51 vagyok! de én is felelőségteljes nő és anya vagyok.Azért nem vagyok szerinted felelőségteljes,mert nem mentem szórakozni,hanem a gyerekkel maradtam?Nemértem. De azt sem értem ,hogy mért mondod azt ,hogy rosszindulatú az a hozzászóló aki azt mondta,hogy egy kisbaba lemondásokkal jár,és a lényeg a baba. Szerinted nem így van? Majd eljön az idő amikor nagyobb lesz a fiam ,majd akkor eljárok itthonról. Hidd el senki sem bánta akart,te megkérdeztél mindet,mi válaszoltunk erre te lebunkóztál itt egy pár anyukát! Annak a hsz-ólónak is igaza van aki azt mondta ha fáradt vagy mért színházba menj,akkor megértem,hogy bízd másra a babát,és te feküdj le pihenni,aludni!
2011. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

(9:26). Igen, a pampers premium care sokkal jobb a liberonál... nálunk is mindenből kifolyt és ez tényleg csodajó dolog. Jó, drága, ez van, nálunk is szűkösebb napokon csak éjjelre meg vendégsébe menéshez jut:D

Amúgy meg tényleg furcsa nekem (biztos nem sűrű színházbajáró népek) írták, hogy fáradtság ellen rossz a színház. A szellemi űr is fáradtságot okoz. Nekem többet használt az az egy színház (Pintér Béla társulat, Szkéné Színház: Tündöklő középszer), mint sok-sok alvás...

2011. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

A tegnapi 22:53-as vagyok.

Szerintem nem ostoba az akinek ő az első.Én is hulla fáradt vagyok,a férjem nekem is dolgozik és ha szabadnapja van akkor másodállásban dolgozik(fizikai munkát)-és nem vált le,nem engedem,mert neki kell joban a pihenés.A fiam 4 hónapos koráig szintén nagyon hasfájós volt,napközben 10 perceket aludt,éjjel 2 óránként kelt.Kiderült,hogy laktózérzékeny.

Kérdeztél-válaszoltak,ki igy ki úgy...

2011. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Mártírkodjatok csak szépen, nekem senki ne mondja hogy azért született, hogy majd egy baba miatt totálisan tönkremenjen.

Én is szeretem a gyerekemet, de attól még én én vagyok és nem rabszolga, és igenis elmehetek akárhová és emellett még aludni is vágyom. Ez gáz? vicc!

Ettől lesz az a sok elkényeztetett és neveletlen kölyök, akik felrúgnak az utcán, mert nem tudják hol a helyük.

Lehet lázongani, de nehogy azt higgyétek, hogy megnézem mit pocskondiáztok:)

2011. ápr. 13. 14:57
 38/42 anonim ***** válasza:
Hasfájásra jó a Grippe Water. Azóta nyugodtak a nappalok, éjszakák:)
2011. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Nekem 2 gyerekem van,a kisebbik 15 hós,és azóta nem alszok,mióta ő a világra jött:)Soha nem aludta át az éjszakát,és én annak örülök,ha már csak 1szer ébred meg éjjel,és napközbe lefekszek a kicsikkel,mert este 10nél előbb nem kerülök ágyba!Mivel már nagy a fiam,így most adtunk neki sedatif pc-t,mert már nem bírtuk!Engem van h vált a párom,de mivel ő vendéglátásba dolgozik,nem várhatom el tőle,h napi 18 óra munka után még fel is keljen éjjel,bőven elég,ha felsírja őt is a pici!És attól,h anya vagyok,én is nő is vagyok,csak én fodrászhoz járok,meg vásárolgatni!Ettől nőnek érzem magamat,nem az átbulizott éjszakáktól!Amikre nem is vágyok:)
2011. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Kérdező ,ismerek hozzád hasonló anyukát,a barátnőm személyében.Ö a nem leszek a gyerek rabszolgája táborba tartozik.
2011. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!