Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vészeltétek át az első...

Hogy vészeltétek át az első 1-2 hónapban a nem alvást? Már jó fáradt vagyok, néha levált a férjem, de már kb 3 napot kéne egyben aludnom.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 10:48
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Az eleje nagyon nehez,de hozza lehet szokni.Ha tudsz aludj napkozben.sajnos nekem meg ez se megy,de mar egyaltalan nem erzem kialvatlannak magam.14honapja nem alszom at az ejjelt.
2011. ápr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Nem kellett átvészelni, mert amikor a babám aludt, én is többször ledőltem. Ha aludni nem is mindig tudtam, de valamennyit pihentem. Az enyém éjjel-nappal 3 óránként evett fél éves koráig.. Utána meg jöütt a mozgásfejlődés, szeparációs szorongás ( a fogzással nem volt gond), így még ez után is volt olyan éjszaka, amikor 10x is keltem hozzá... Szóval nem csak 1-2 hónapról volt szó. Segíségem meg 0.. ja és van 3 nagy gyerekem is :) Délelőttönként összdobtam a házat, a kaját feltettem főni és pihentem, amíg a kicsi hagyott :) Ez csakis így kibírható.
2011. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:

Én 1 éve nem alszom normálisan,szóval nem csak 1-2 hónapig tart.

A 3.-4.hónaptól mikor a babák átállnak az éjszaka-nappalra akkor már könnyebb lesz valamivel mert éjszaka tudsz majd aludni de utána meg jön a mozgásfejlődés és a fogak!


Kitartás!

2011. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Este 7-8-kor feküdj le, éjfélig vegye át a férjed, utána pedig te. Így 4-5 órát tudsz egyfolytában aludni.
2011. ápr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

1-2 hónapot???Már több mint 3 éve egy normális éjszakám nem volt.Háát fáradt vagyok,lefogytam,de ez van.Mire a lányom elkezdte átaludni az éjszakát adigra megszületett a fiam,és minden éjjel 5x 6x ébred......

Ha egy gyermek van akkor próbálj ledölni mikor a kicsi alszik.

2011. ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nehéz az elején, kb 1 hónapos volt a fiam amikor azt mondhatom hogy már nem úgy keltem fel este mint aki a világát sem tudja. Nappal aludtam 2 órát mindig, most már hálisten bírom anélkül is. 2 és fél hós a fiam.
2011. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
én nappal ha fiam aludt ,aludtam én is, a lakás meg nem érdekelt, sokkal fontosabb h szellemileg ott legyek, nehogy baja legyen miattam a fiamnak, aztán lakás meg szépen behozta magát ,ahogy javult a helyzet... igaz nekem 6 hósan javult, addig volt h óránként keltünk, most már nem kelünk :) jobb esetben :)
2011. ápr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Eleinte próbáltam ledőlni, amikor a fiam aludt. Aztán megszoktam a dolgot, most 5hónapos, még egyszer sem aludta át az éjszakát. Nehéz, csak remélni tudom, hogy hamarosan abbahagyja az éjjeli kelést.
2011. ápr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Kisfiam 15 hetes, hát az első másfél hónap nekünk is borzasztó volt, olyan voltam mint egy zombi....Este éjfélnél előbb nem tudott elaludni a babám, és utána is 2 óránként keltünk, evés közben folyamatosan elaludt, másfél órákat fent voltunk...

Aztán elfogyott a tejem, tápszeres lett és minden kezdett megoldódni, egyre nagyobb lett, egyre több hamit tudott elraktározni éjjelre, így a felkelések is ritkultak. Mára már este 8 tól reggel 7ig alszik!!

Kitartás, én sem hittem, hogy lesz ilyen!!!

2011. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

akkor évekig ne is reméljek egy egész éjszakás alvást?

és hogy mentek el pl színházba, koncertre?

2011. ápr. 11. 16:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!