Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, aki együtt alszik/aludt...

Van, aki együtt alszik/aludt babájával?

Figyelt kérdés
Meddig? Miért gondoltad, hogy jobb így? És, aki külön kiságyba rakta az elejétől, miért? Mi szól mellette és ellene?
2011. márc. 19. 13:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Külön ággyal, külön szobával készültünk. na, ez a gyakorlatban jól megdőlt. :)


Már a kórházban rászoktam arra, hogy mellettem feküdjön. Amikor hazahoztuk, betettem a kiságyba, de elveszett benne, olyan egyedül volt. No meg semmi értelme nem volt az éjszakai etetésekre kiugrálni a külön ágyból, külön szobából át a másikba, aztán meg vissza. Magam mellett tartottam, beköltöztem a gyerekszobába egy szélesebb ágyra. (Nem ment a szexuális életünk rovására. :) ) Éjjel a felébredt, csak odafordultam és meg tudtam nyugtatni, adtam neki a cicit, ő meg szépen visszaaludt. Sírás nem volt soha, nem is volt szüksége rá, olyan közel voltam.


Kb 3 hónapos korában kezdtem beszoktatni a kiságyba, mert elkezdett mozogni, forgolódni. De még nagyon sokáig, a mai napig (1 éves) gyakran van úgy, hogy a kiságyban kezdi az éjszakát, és mellettem fejezi be. Nekünk így tökéletes.


Az együttalvásról: [link]

2011. márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vallottam szülés előtt, hogy nem veszem ki magunkhoz aludni, szokja csak meg a kiságyat. Ez természetesen megdőlt! (Azóta is hallgathatom a mamáéktól hogy mit mondtam szülés előtt!) Egyszerűen nem tudok elaludni ha nincs mellettem, ha nem érzem hogy ott van. Szóval most 4 hónapos lesz, és még mindig velünk alszik. Idővel biztos hogy a kiságyban lesz, most még én nem akarom. Lehet hogy meg fogom bánni, de nekem és a férjemnek is így jó.
2011. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%

13.47-tel abszolút egyetértek! Mi is hagytuk az elején sírni, hogy szokja, azóta is szégyellem magam miatta. :( 6hetes korától 6 hónaposig végigaludta az éjszakát, akkor külön volt, utána, hogy újra ébredt, az éjszaka közepén átvittem magunkhoz, és ottmaradt reggelig. Kb 9 hónapos lehetett, amikor már egyre rosszabbul aludtunk agy hárman, így visszakerült az ágyába, azóta ritkábban ébred (1-3 alkalom/éjjel), de mindig átmegyek, ott van egy fotel, szopizik egy kicsit, és így mindenkinek jobb.

A másodikat egy percig sem fogom sírni hagyni éjjel.

2011. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

14 Honapos es velem alszik az o szobajaban,apa maradt a haloban.

Mindenkinek jo igy egyenlore.

2011. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!