Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl reagálom? Vagy érthető...

Túl reagálom? Vagy érthető hogy felidegesitettem magam?

Figyelt kérdés
sogornőmékhez megyünk minden héten pénteken náluk 3 fiu gyerek van 1-4-7évesek nálunk, egy, 1 éves!elszoktak játszani meg minden!ha bárkinek beteg a gyereke szólunk és nem megyünk!ma elmentünk és be se léptünk máris a legkisebbet látom hogy náthás,folyt az orra már a szájánál járt!5*szoltam hogy kéne zsepi!és mindig oda akart jönni és elvenni a cumit kisfiamtol,párszor ki is vette!mondom sogornőmnek légyszíves ezt ne engedd neki!erre ő hát mond meg neki hogy necsinálja(flegmán)!ehhez hozzá tartozik hogy kisfiam decemberig minden honapban beteg volt nátha-fülszurás!most 3 honapja nem beteg és nem is szeretnénk ha az lenne!szívesen meg is mondtam volna a véleményem!de a békesség kedvéért nem szoltam!
2011. márc. 18. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, de lehet, hogy jobb, hogy nem csináltál balhét! Engem is feldühítene! Nem arról van szó, hogy burokban legyen a gyerek, de ha egyébként is beteges, a másik meg szemmel láthatóan nagyon rosszul van, akkor nem értem miért nem lehet erre tekintettel lenni!

Én a helyedben megkérném a férjem, vagy a tesóm (nem tudom melyik részről sógornőd), hogy nem bántóan, de beszélje meg vele, hogy legközelebb legyen szíves szólni!

2011. márc. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. én nem vinném egy pár hétig és hidd el nem is lenne beteg a kicsid. plusz a sógornőd is észrevenné, hogy miattuk beteg mindig a babád.
2011. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Ismerős a helyzet. A felállás hasonló, ott 3 nekünk még csak 1. Ahányszor eggyütt vannak, annyiszor beteg a fiam. Idén durvára vettük a figurát(meg is sértődött a sógor), ha betegek nem megyünk legyen az szülinap vagy bármi, és ha fiam beteg nem jöhetnek. Nektek nem mondják mindig, ha mesélsz valamit(pl cipő vásárlás), hogy mit akarsz csak egy gyereked van? Mi mindig megkapjuk:-(
2011. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
dehogyis nem!mindig mondják,azt hogy nem is tudom hogy milyen jó gyerekem van!mondom én ne tudnám!alig bir 3 gyerekkel,néha tiszta ideg!Hivja anyóst mindig!ha csak egy gyerek van otthon akkor is ott azt anyja!otthon meg apos,mérgelődik mert egész héten nincs otthon a felesége!Gondolhatod!Na mindegy!
2011. márc. 18. 13:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem reagáltad túl. Az én sógornőim is ilyenek. Náluk összesen 3 kislány van, mindegyiknek télen van a születésnapja. Mikor még csak terhes voltam, a legnagyobb H1N1 hisztéria kellős közepén többször felhívtak minket, hogy ugye megyünk a szülinapi partyra, de azt nem mondták, hogy az összes gyereknek taknya-nyála egybefolyik. Amikor megszületett a kisfiam, 1 hónapos volt, és nem értették, miért nem megyünk vele bucsuba.

De én is úgy vagyok már vele, hogy ha megtudom, hogy betegek a lányok, nem megyünk oda. A fiam még nem volt beteg, de nem is hiányzik:)

2011. márc. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy beteg volt a kicsi? Az orrfolyáson kívül volt más jele is? Csak mert valószínű fogzik, és a fogzás egyik jele lehet az orrfolyás. Persze ilyenkor nincs egyéb tünet ami náthára utal, és tiszta vízszerű a folyás is. Lehet nála is ez van, és ezért nem törődött a sogornőd vele, mert nem beteg.
2011. márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet.sosem őszinték hiába kérdem hogy nem betegek a gyerekek.épp ezért nem megyünk.Csak oda,ahol őszintén megmondják,és általában azok a távolabbi ismerősök.Valami miatt mindig a család ,aki a legjobban balhézik.
2011. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam kérdezni hogy nem a fogzástól folyt az orra? mert akkor nem beteg, az enyém fogzástól állandóan taknyos volt.
2011. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút nem reagálod túl, sőt tökéletesen igazad volt, bár engem nem érdekelt volna hasonló helyzetben a békesség, megmondtam volna a gondolataimat.

Nem kell jópofizni senkinek a gyereked kárára.

2011. márc. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden héten összejárunk babás anyukákkal!Amikor a fiam orra folyt a foga miatt akkor én szóltam a csajoknak,hogy mi nemtudunk menni nehogy véletlenül a többi elkapja!Hiába nem fertőző meg nem lázas én akkor sem mennék no nem a fiam miatt mert neki ilyenkor is tök jó a közérzete hanem a többi gyerkőcöt nehogy véletlenül megfertőzze!
2011. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!