Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztos én reagálom túl, de...

Biztos én reagálom túl, de akkor is borzasztóan felidegesítettem magam, mit lehet ilyenkor tenni, hogy megnyugodjak?

Figyelt kérdés
Bizonyos okok miatt távkapcsolatban élek a gyerekem apjával. Hétvégente vagyunk együtt, ritkán hétköznap is. Nem szeretném részletezni miért. Telefonon tartjuk a kapcsolatot, mindennap órákat beszélünk. Már teljesen kikészít, hogy csak az anyja epekövével van elfoglalva. Nem halálos beteg, mégis állandóan ez a téma, hogy szegény anyja, aki nem hajlandó orvoshoz busszal menni, ezért állandóan őt furikázza. Az hogy én hogy vagyok, az tök mindegy. Egy fél mondatot sem szánt erre a kérdésre, és amikor megjegyeztem, hogy azért az epekő nem halálos, még meg is sértődött. Nagyon bánt, mit tennétek a helyemben?
2008. nov. 3. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem kicsit hanyagold a vele való kapcsolatot. Ilyenkor mindig a fejükhöz kapnak!!! Viszont az lenne a legjobb megoldás, ha megtudnátok ezt személyesen beszélni. Mond el, hogy mit érzel, hogy jó lenne egy kicsit együtt lenni, vagy csak az, hogy ő veled foglalkozzon. Próbáld vele megbeszélni. Sok sikert!!!!!!!!! Boldog babavárást! 22 hetes pocis
2008. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Én csatlakozom az előző válaszolóhoz!

Szerintem tedd féltékennyé, az a tutti, de csak módjával.

Anyukájának meg jobbulást!

2008. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A féltékennyé tevés nehezen menne, azt elfelejtettem írni, hogy 36 hetes terhes vagyok. De a hanyagolás meglesz.
2008. nov. 3. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért valamilyen szinten a párodat is meg lehet érteni, hogy aggódik az anyukája miatt, nekem volt epe kövem, s elhiheted, piszkosul tud fájni, s ha elkezd fájni, 5-6 órán keresztül görcsöl, s bármit veszel be rá, nem hat, s kb. olyan mint egy fogfájás 100X, fáj a hátad, a gyomrod, nem jó sehogy, én már átéltem. Vedd rá a párod, beszélje rá anyukád a műtétre, onnét kezdve megszűnik a gond! Ha a jó oldalát nézed, a párod gondoskodó tipus, s szerintem szülés után ha neked is szükséged lesz rá, melletted is ott lesz, s téged is ugyan úgy fog kiszolgálni. Ha én úgy érzem hogy a párom mással van elfoglalva, s rám nem szakít elég időt, ugy teszek mint aki kicsit rosszul érzi magát, s akkor máris az enyém! Ez lehet nálad is beválik, ha kicsit ki szeretnéd sajátítani ;-)
2008. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem biztos nem kellemes a parod anyukajanak,ez is igaz,de ti is fontosnak kene hogy legyetek a parodnak!!!!En aztmondanam a paromnak hogy jo akkor hanyagoljuk egymast szia ennyi majd hivj ha erdekellek en meg a gyereked!Ne aggodj tuti a fejehez kapna ha erdekled!!Bocs ha durvat irtam,de en ilyen kemeny vagyok a parommal!
2008. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm a válaszokat, tényleg hasznos, igazatok van. Az anyukáját már egy éve meg akarták műteni, ha egy felnőtt ember ennyire felelőtlen, arra nem tudom mit mondhatnék. Én csak azt szeretném, ha éreztetné, hogy azért igenis érdekli, hogy velem és a babával mi van, rá sem kérdezett, hogy vagyunk, nagyon bosszant. Most nem fogom hívni egy darabig, majd hív, ha fontos vagyok neki. Köszönöm a tanácsokat.
2008. nov. 3. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:
igen igy csináld ahogy leirtad én is ezt tenném a helyedben,ha fontos vagy ugyis keres,ha nem akkor maradjon az anyjánál,ö akarta ezt jo biztos nem könnyü mütétre menni de ha már egy év is kellett volna akkor megérdemli a sorsát
2008. nov. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!