Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apa megtiltotta, hogy pár...

Apa megtiltotta, hogy pár évig ne szüljek babát. Mit csináljak? Annyira elegem van. Nem fér a fejembe, hogy mondhat ilyet? Nagyon elvagyok ám keseredve! Kérlek, adjatok ötleteket nekem!

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 16:58
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
89%
Én is kíváncsi vagyok! :)
2014. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

Én is nagyon kíváncsi vagyok! :)


De azért leirnám, hogy anno 18 évesen én is nagyon akartam babát. Ha megláttam egy kislurkót már könnyeztem annyira szerettem volna. Csak tudtam még szakmám sincs nem tudnám eltartani ezért vártam. Jelzem 5 évet vártam és még csak 28 hetes vagyok első babával!


Elég türelmes voltam! :)

5 év is hosszú idő...Nehéz volt de most nagyon boldog vagyok! És nem bántam meg, hogy akkor nem vállaltam, sokkal érettebb és felelősségteljesebb vagyok! :)

2014. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Úgy látom a kérdező csak szórakozik,kiemelte a kérdést,de írni nem ír semmit hiába kérdezünk.....
2014. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 jafnrétti ***** válasza:
93%
Hat évvel később miért emelted ki a kérdést? Ja tudom, erre se fogsz írni semmit :D
2017. máj. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
65%

Nem o emelte ki.

Nem tunt fel nektek hogy az utobbi napokban rengeteg 2010-2011-es kerdes ki lett emelve de a kerdezok sehol?

A rendszer csinalja, randomszeruen kiemel regi kerdeseket.

2017. máj. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Miért emelné ki a rendszer a kérdéseket? Van elég valódi kiemelés, nincs rá szükség, ezek csak eltemetik őket. Az összes 6 éves kérdés, ami itt mostanában ki lett emelve egy kaptafa, van egy 18 éves gyerek, akinek se pénze semmi, és mindenféléket kitalál, hogy ő terhes, vagy az akar lenni vagy akármi. Valaki anno hülye kérdéseket tett fel, amivel direkt hergelni akart embereket, aztán vagy most talált vissza vagy azóta is itt szórakozik és kiemelgeti őket, hátha most megint megbotránkoztatást tud kelteni.
2017. máj. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Utolso, nagyot tevedsz.
2017. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!