Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apa megtiltotta, hogy pár...

Apa megtiltotta, hogy pár évig ne szüljek babát. Mit csináljak? Annyira elegem van. Nem fér a fejembe, hogy mondhat ilyet? Nagyon elvagyok ám keseredve! Kérlek, adjatok ötleteket nekem!

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 16:58
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
90%

A bunkó válaszokkal ne foglalkozz :)

Teljesen megértem, hogy ez rosszul esett Neked. De azért azt Te is tudod, hogy van benne igazság. Csak tényleg nem így kellett volna...

2011. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
49%
hűű kislány, te még 10 év múlva se szülj aranyom...
2011. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:

Kedveseim!

Végül Mindenkit utolér a Sorsa! Nem a Gonoszkódokra vagyok kíváncsi! Úgyhogy vegyetek visszább!

2011. jan. 28. 18:09
 24/57 anonim ***** válasza:
87%
Amíg ennyire érdekel, mit gondol apukád, amíg úgy érzed, hogy el vagy keseredve, mert ezt gondolja, amíg nem vagy a saját életed ura, eltartója, addig ne vállalj babát. Ha el tudod tartani őt, a párkapcsolatod erős, és lelkileg is megértél rá, akkor pont le fogod tojni, mit gondol apukád. (de az is lehet, hogy addigra ő is máshogy érez majd). Akkor vállalj babát, ha ezekre elég erősnek érzed magad! Addig ne. És ne azért, mert "apukád megtiltotta". L27
2011. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%

én is azt gondolom, hogy amíg meg tudja ezt tiltani apukád , tehát van ebbe beleszólása, mert pl. velük élsz, nincs munkád, esetleg szakmád, ők tartanak el, addig tényleg ne szülj.

ha már együtt élsz a pároddal stabil környezetben, munkával, akkor gondolkozzatok gyereken. szerintem is ráérsz még pár évig. én 26 évesen szültem, és még mindig iatal vagyok :), dolgoztam már 4 évet, előtte lediplomáztam, teremtettünk otthont a párommal, és így sem könnyű anyagilag. persze imádjuk a babánkat és ez az élet értelme, de csak akkor, ha stabil, biztonságos, szerető családba érkezik, ahol megfelelően gondját tudják viselni.

2011. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
100%
azért ha tényleg 18 agy,legalább a tiszteletet add már meg.Nem kaptál olyan rossz választ hogy igy kéne beszélni másokkal.Amúgy meg igaza van apukádnak.nem játék egy gyerek,és te ezt nem magadnak szülnéd hanem a szüleidnek,nehéz helyzet,lelkileg anyagilag meg amit majd később kihagysz az életből azt előbb utóbb hiányolni fogod igy a házasságodnak is lőttek.Amíg megteheted éld az életed és okosodj.pont annyi idős vagy mint az első fiam.ezért talán elnézed nekem hogy kicsit nyersebb voltam.
2011. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
92%
Szülj, költözz össze a barátoddal, és tartsátok el a babát. Ennyi. Ha ez nem megy, akkor meg ne szülj. Én mondjuk a helyedben tanulnék inkább.
2011. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim válasza:
86%
Te hülye vagy. Fogalmazni se tudsz és még másokat szidsz, amiért kioktatnak emiatt...
2011. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de végig olvastam a válaszokat, és egy bunkó választ nem találtam.Igazuk van, hogy igazat adnak apudnak.Amig apud tart el, addig hagy döntse el ő hogy szeretne-e etetni még egy éhes szájat vagy sem, de ha szeretne akkor majd csinál magának.

Ha meg már külön éltek, akkor efektív semmi köze hozzá, ne törődj vele.

Ugyan 18 voltam amikor szültem, de külön éltem és még így is volt a családból aki nem tartotta jó ötletnek.

2011. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
17%
Figyelj! 30 múltam. külön élek a szüleimtől. Van egy babánk, akit a nagyszülők nagyon vártak, és szeretnek, de közben mindig megjegyzik: legyen elég egy. Miért? Mert félteNEk, mert látják, hogy nem haladunk anyagilag, mert a házasságom, se tökéletes. Persze bosszant, de ez van. Nehéz helyzetbe hoznád magad egy babával, ha fügsz tőle. Egyébbként terhes vagy? Mert ha igen, én babapárti vagyok, akkor arra bíztatnálak, hogy harcolj érte. De ha nem vagy terhes, vigyázz, hogy ne legyél még egy ideig!
2011. jan. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!