Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a terhesség elején (kb.5....

Ha a terhesség elején (kb.5. hét) az orvos megtiltotta a sexet, akkor most már a 17. hétben lehetunk egyutt a párommal? Csak az elso 12 hét a veszélyes nem?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Ezt az orvos dönti el.

Az első babámmal én is veszélyeztetett voltam, és a 17. héten már kaptunk engedélyt...:))

Mindenképp az orvostól kérdezd meg.

2009. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Fontos lehet,hogy miért vagy eltiltva.

Ha előző vetélés miatt tiltotta meg,akkor végig tilos, mert kinyilhat a méhszáj.

Nekem se lehet, de vannak áthidaló megoldások,ennyi áldozatot megér a picike.

2009. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindet is eltiltott egy időre a doki, vérezgettem. Akkor 7 hetes voltam. Be is tartottuk, pár hétig (talán a 12. hétig). :) Nem kértem újra engedélyt, de semmi panaszom nincs, pedig voltunk már együtt azóta párszor. Azért kérdezd meg a dokid, ha bizonytalan vagy. Minden jót!

19 hetes kismami

2009. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azért lett megtiltva mert az elején volt barnás pecsételésem.
2009. jan. 10. 18:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt szeretném kérdezni, hogy kezeltek-e valamilyen gyógyszerrel a barnás pecsételésed miatt?

Kb 5.hetes vagyok, pénteken kezdődött egy kis barnás pecsételés, és héthőn megyen orvoshoz.

2009. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi is le lettunk tiltva,mert a 7. heten volt barnas pecsetelesem szex utan es az uh-n latszott,h mit es hol sertettunk meg;viszont elotte 3-4 honappal volt 1 vetelesem.

Mi vegig le lettunk tiltva a dologrl,azert a masodik trim.-ben mi is nekifutottunk nagyon ovatosan a dolognak,de nagyon feltunk...amugy volt meg nehany nagyon ovatos probalkozasunk,de nem akartunk kockaztatni...meg az elvezetek helyett mindig a mi kicsikenk jart a fejunkben...

....ha vegig is kell "koplalni" hidd el megeri!!!

En csak tudom!Az elso heteket nagyon nehezen viseltem szex nelkul,a ferjem annal megertobb volt...en el sem tudtam kepzelni milyen lesz ez a par honap szex nelkul...

...de most csak ugy bamulok es nem tudok betelni a 4 hetes kisfiammal.

Gratulalok a babadhoz!

2009. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utso vagyok,elottem szolonak en is szeretnek valaszolni,nekem Ultrogestant irt fel a nodoki es az elo trim vegeig szedtem.
2009. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen,bent is voltam korházban,kaptam injekciot és tablettát kellett szednem.Kb.1hétig tartott a barnázás,csak nekem fájt is a hasam.
2009. jan. 10. 18:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Második vagyok!

Akkor szerintem inkább bird ki szex nélkül.

Nem a barnázás, hanem a görcsölés miatt.

Én is utrogestant kaptam és megmaradt a babám:-D

2009. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!