Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apa megtiltotta, hogy pár...

Apa megtiltotta, hogy pár évig ne szüljek babát. Mit csináljak? Annyira elegem van. Nem fér a fejembe, hogy mondhat ilyet? Nagyon elvagyok ám keseredve! Kérlek, adjatok ötleteket nekem!

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 16:58
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
Értem a válaszokat. Nem azt mondom, hogy apának nincs igaza, csak fáj. Ami a helyesírásomat illeti, semmi baj sincs vele!
2011. jan. 29. 10:17
 32/57 anonim ***** válasza:
37%

Elhiszem hogy fáj, de értsd őt meg.

Én amikor terhes lettem, a nagyanyám felhívott hogy ő fizeti a legjobb orvost csak vetessem el.A nagynéném ha azt akarom hogy felköszöntsön ünnepkor nekem kell vonatra szálnom hogy bemenjek hozzá, na akkor autóba tudott ülni és idejönni hozzám hogy meggyőzzön az abról.

Sajnos az életben vannak ilyen fájdalmas dolgok, amiket tudni kell elviselni.

2011. jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
10:31! Neked sem lehetett könnyű. Hogyan vészelted át? Mi volt akkor előtted?
2011. jan. 29. 14:27
 34/57 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem volt könnyű valóban, sokat sírtam emiatt és sajnos ezért nem is tudtam leszokni teljesen a cigiről mert nagyon feszült és szomorú voltam.De ha 100 gépfegyveres akart volna kényszeríteni arra hogy vetessem el.Egy idő után az egyik fülemen be, a másikon ki.Meg inkább nem vettem fel már senkinek a telefont, hogy ne keljen ilyet hallgatnom.
2011. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
Végül elvetetted a babát?
2011. jan. 29. 17:56
 36/57 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy is.Mára már 2 és fél éves kis átokfajzat! :D
2011. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy megtartottad! Boldogságot kívánok a Csöppséghez! :)
2011. jan. 29. 18:23
 38/57 anonim ***** válasza:
100%

Édesapád azért tiltotta meg, mert reálisabban látja a világot, mint te 18 évesen, és fülig szerelmesen. Nem az volt a célja, hogy bántson vele, hanem hogy megvédjen. Ha már dolgoznál, erős és megbízható kapcsolatod lenne, és tuti lenne, hogy el tudjátok tartani magatokat és a gyereket, akkor biztosan nem mondott volna ilyet. Ezek szerint az alapvető feltételeket nem tudod teljesíteni, max. a szíved mélyén úgy gondolod, kell egy baba. De ez azért nem olyan egyszerű. Én sem szeretném, ha nekem kellene nevelnem az unokámat, mert a lányom felelőtlen döntést hozott.

Az abortuszra nem beszélném rá, mert az sztem gyilkosság, de igyekszem felelős, erkölcsi értékrendet kialakítani benne.

2011. febr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%
Én tökéletesen egyet értek az előttem szólóval. Nagyon jól megfogalmazta a lényeget.
2011. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
100%

Jaj,én olyan szerelmes voltam 18 évesen,mint az atom!!!Vele akartam leélni az életem,mindent-mindent...Mára meg kell erőltetni az agyam,hogy a vezetékneve az eszembe jusson.Pedig 4 évig voltam vele.Na még belegondolni is rossz,hogy mi lett volna,ha tényleg szülök akkor.

Ha 4-5 év múlva is vele leszel,akkor szerintem szülhetsz neki.

Ez jó tanács.Tudom,most te vagy a legszerelmesebb,ezért nem akarlak meggyőzni.Tudod mit?Mentsd el a kérdésedet,és nézz vissza rá 5 év múlva.Lehet,hogy egy 3 éves gyerekkel az öledbe teszed,csak nem a mostani barátodtól!!

2011. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!