Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éltetek szexuális életet...

Éltetek szexuális életet annak ellenére, hogy nőgyógyászotok megtiltotta?

Figyelt kérdés
9 hetes és 3 napos vagyok, a doki mondta ne éljünk nemi életet 12 hetes korunkig, mert a babának árthat, fájdogált a pocim a legelején(de nem birtuk ki és nagyon ritkán, nagyon óvatosan éltünk).Az elmúlt két hét alatt kétszer volt világos barna pötty a fehérnemümön. Dokim szerint pár csepp vér az ami távozott a szervezetből.Szégyellem magam mert nem birtam ki, nem tudom emiatt lehetett-e a barnás vérzés.
2009. szept. 23. 07:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szégyelheted is magad, mert ezzel veszélyeztetted a kisbabád életét. Nem hiszem, hogy nem lehet kibírni pár hetet szex nélkül a baba érdekében. Mi lenne akkor, ha veszélyeztetett terhes lennél, és 9 hónapon keresztül nem szababdna nemi életet élni? Ilyen esetben van más módja is, hogy örömet szerezzetek egymásnak.
2009. szept. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is veszélyeztetett terhes voltam 13. hétig NO SEX! Ha nagyon "éhes" volt a férjem, akkor orálisan kielégítettem, tudtam, hogy nekem NEM szabad, így magammal nem foglalkoztam. Nagyon rossz volt, hogy nem sexelhetek, mert éppen akkor voltam a legkívánósabb, de a pici volt a fontos, mert előtte volt egy vetélésem, és féltettem nagyon, ne hogybaj legyen. Valahogy bírd ki ezt a pár hetet még valahogy, mert ha neadj isten baj lesz, akkor magadat fogod okolni, és akkor már késő lesz. A párodnak tudsz segíteni orálisan is, úgy is imádják a férfiak ezt a fajta kényeztetést! ;) :P
2009. szept. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felelötlen vagy mert a doki biztos nem viccből mondta.Légy nagyon ovatos,merta az első 3 honapban nagyon nagy a vetélési arány.Nem tudom mi lehetett a vér,de ez most nem játék.Ha nagyon nem birtok magatokkal akkor kézzel segitsetek egymáson de csak ovatosan.Biztos nem lesz semmi baj,de nagyon vigyázz rá.:)pihenj sokat!!
2009. szept. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 23. 08:19
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
7:59 ha én olyat teszek a férjemmel, az engem sem hagy hidegen. A teljes eltiltást csak úgy lehetne betartani, ha nem találkoznánk. Ha egymás közelében vagyunk, akkor izzik a levegő. Ha hozzám ér, annak megvan az eredménye. És fordítva. Hogy lehet úgy kielégíteni, hogy nem érzel semmit?? Furcsa. Engem izgalomba hoz akaratlanul is.
2009. szept. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vok. A babám egészsége miatt képes vagyok önuralomra!
2009. szept. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is eltiltottak és azóta semmi szex! Mért kockáztatnál? Lesz sírás ha elmegy a baba.
2009. szept. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmus méhösszehúzódásokat okoz,ami vetéléshez vezethet.Ezért tiltotta meg az orvos.És az orgazmusnak édes mindegy,h óvatosan,vagy egymásnak esve érted el.Neked tilos az orgazmus,apának nem,most kicsit önzőzhet.:)
2009. szept. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem annak idején a dokitól, hogy miért nem szabad.Pont ezt mondta, hogy az orgazmus miatt. Orálisan játszadoztunk, egyszer volt csak behatolás...orgazmusom csak egyszer volt...Na de az utolsó hozzászolót kivéve úgy helyretettetek, hogy a szexre mint olyanra gondolni sem merek.
2009. szept. 23. 09:36
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa dolog, mert az én orvosom úgy fogalmazott, hogy hüvelyi úton ne éljünk nemi életet. Egy babát már elvesztettem, gondolom azért tiltott le, de továbbra sem szabad, pedig már 22 hetes vagyok (igaz, legutóbb elfelejtettem rákérdezni). Simizés, tapizás, hancúr jöhet(ne), meg a párom kényeztetése, csak az a baj, hogy blokkolok is, így nem nedvesedek, szóval anális kizárva, meg mostanában a babám mindig este kezd el mocorogni, és nem tudom, más anyuka hogy van vele, de nekem nem megy úgy a petting, vagy akárhogy nevezzük, ha a pici nem alszik, hanem folyton rugdos. Épp a minap akartam volna „ráomlani” a férjemre, hogy legyen neki karácsony, de aztán a kisfiam közbeszólt, hogy ő is itt van, és teljesen elment a kedvem tőle.
2009. szept. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!