Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apa megtiltotta, hogy pár...

Apa megtiltotta, hogy pár évig ne szüljek babát. Mit csináljak? Annyira elegem van. Nem fér a fejembe, hogy mondhat ilyet? Nagyon elvagyok ám keseredve! Kérlek, adjatok ötleteket nekem!

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 16:58
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim válasza:
100%
Ha még nincs útban a baba, tegyél meg mindent, hogy még jópár évig ne jöjjön, amíg kicsit érettebb leszel és lesz egzisztenciád, biztos párkapcsolatod. Ha már útban van a baba, ne vetesd el. Életed végéig azt fogod számolni, most éppen hány éves lenne a gyermeked.
2011. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%

Ötletet? A legegyszerűbb:


Amíg otthon élsz apukáddal, megtilthatja, hiszen ő tartaná el és nem Te. Amyg otthon laksz apuci-anyuci fizeti a kajád, nem dolgozol, addig nem szülsz a nyakukra egy gyereket, mert addig te magad is annak számítasz, akkor is ha van hapsid (mert az akár 13 évesnek is lehet) ez szerntem minden egyes embernek egyértelmű a világon.


2. Ha biztosítasz a gyereknek lakást, a párodnak van jövedelme (nem zsebipénz hanem fizetés, munkért), neked is van amit hazavigyél pénzt (szintén nem zsebpénz) akkor apukád akárhogy is akarja, NEM tilthatja meg.


Ez annyira de annyira egyértemű, nem is értem a kérdés létrejöttének okát......

2011. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
100%

hát én megértem apukádat! nem bunkózok, komolyan mondom. gondolom azért tilthatta meg, mert olyan helyzetben van, tehát ő tart el. így azt gyanítom még soha nem fizetted ki a villanyszámlát, a bevásárlást, stb. és még ezek is nagyon messze vannak ahhoz, hogy minden hónapban pelenkát, tápszert, ruhákat kell venni a kisbabádnak, ha beteg gyógyszert, fűtésnek kell lennie, meleg víznek, áramnak, tehát rendelkezned kell egzisztenciával, keresettel, lakással, élettárssal, mert hát lássuk be, nem túl jó ha apukával még csak össze se költöztetek!


szépen alakítsátok az életeteket, dolgozzatok, vegyíetek lakást, tartsátok el magatokat és ha marad pénzetek hónap végén, jöhet a baba. addigra már apukád se tud/fog beleszólni

2011. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
0%
Miért emelted ki?
2011. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

Ennyien leítruk hogy amíg apukádéknál laksz és eltartanak és GYEREK kategóriába tartozol addig NE szülj, most már érted hogy miért mondja apukád?

A felnőttlét nem azt jelenti hogy oksi, elfújtam a 18 gyertyát a tortán és atomszerelmesek vagyunk a pasimmal akkor jöhet a baba? Gyereket vállalni -szerencsére- nem csak ennyit jelent, különben sok gyerek nőne fel úgy hogy gyerekek a szülei és pont ezért a nagyszülei nevelik fel.

2011. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Akkor itt egy példa arra, hogy ha elég érett vagy, lehet babád 18 évesen: 16 évesen érettségiztem, majd 2 év alatt szakmám, biztos állásom és elegendő félretett pénzem volt. Párom jól keresett, volt lakás, autó. Nekünk elvileg nem lehetett volna gyerekünk, ezt orvosok vizsgálatokkal támasztották alá (páromnak nem lehetett), ezért nem védekeztünk. Majd valami csoda folytán mégis terhes lettem. Mi nem vetettük el, mert féltünk, hogy nem lehet több. Mára 8 éves.... mindene meg van
2014. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
66%
3,5 éves a kérdés. Miért emelted ki? Történt azóta valami? Külön élsz a szüleidtől? Vállaltatok babát?
2014. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
89%
Ez engem is nagyon érdekel:)
2014. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
66%
Apukádnak teljesen igaza van legalább egy szakmát csinálj,vagy egy diplomát lesz végzettséged,és ha már nem apukád tart el vállalhatsz amennyit akarsz.
2014. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
89%
Engem is érdekelne,hogy miért emelted ki a kérdést?Még az akkori barátoddal vagy?Netán már össze is házasodtatok?Vagy legszívesebben azt is kitörölnéd az emlékezetedből,hogy valaha is merted?Tényleg érdekel mi történt veletek azóta?Született gyereked?
2014. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!