Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam lassan 21 hónapos...

A kisfiam lassan 21 hónapos és minden éjszakánk maga a pokol. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Még egy éjszakát sem aludtunk végig, bár 3 hónapos kora körül volt 1-2 estben hosszabb alvása (6-7 óra) egyhuzamban. Azóta egyre rosszabb a helyzet. Sokáig arra gondoltam, hogy a fogával kínlódik, de már kint van minden olyan foga ami számításba jöhet. Minden éjjel többször felébred és több órán keresztül ébren van, nem tud visszaaludni. Tudom, hogy nem helyes, de adok neki ilyenkor tápszert és teát, azért, hogy aludjunk már végre. Borzasztó fáradt vagyok állandóan, mert mostanában jó, ha 3-4 órát sikerül aludnom mellette. Mit csináljak???
2011. jan. 3. 12:37
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm a tanácsaitokat. Ma éjszaka a kicsit hűvösebb hőmérséklettel próbálkozom és megpróbálok minél kevesebbet bemenni hozzá. Aztán meglátjuk.... Én is szoktam párásítót használni a szobájában, de este miután elalszik, kikapcsolom. Szerintetek egész éjjel kellene???
2011. jan. 7. 21:44
 32/34 anonim ***** válasza:

Szia

nem olvastam végig a sok írást ugyhogy ha véletlenül az irom, amit már írtak, akkor bocsánat.

a fiad mindig egy időben ébred?

Próbáld ki nála, hogy ha pl 2kor szokott ébredni, hogy megzavarod az ébrenlét-alvás idejét, és ébreszd fel 1órakkor.

Egyébként napközben alszik? sokat?

egy ekkora fiunak már rendesen kellene aludnia nappal és éjjel is.

sajna unokatesómnak is ilyen volt a kislánya, és nem akarlak riasztgatni, de most 6éves, és pszichológushoz járnak vele, mert alvásproblémás lett. Ő mondjuk 4éves korági 2óránként üvöltve ébredt, utána kb 3óránként...

pedig szeretik, odafigyelnek rá, tök normális családja van... senki sem érti miért. remélem nálatok nem így lesz.

szerintem próbáld megzavarni a kialakult rendjét, hátha a zavar helyrezökkenti őt.

Ha nem is jön be- egy próbát megér.

sok sikert kivánok.

2011. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Ma 19.45 és Nigra! Nem az az anyuka vagyok aki minden nyikanásra felveszi a gyereket, és enni ad, de belegondoltatok abba hogy egy gyerek mit él át mikor 1 2 órán keresztül üvölt, és senki nem megy be hozzá, és nem vigyazstalja meg?? Gondoljatok már bele, az ő kis agya mit él át??? Ennyit nem ér a gyereketek hogy egy éjjel ha kell akkor 2 3 x is felkeltek hozzá??? Az én 3 hónapos babám most aludt el, (magától!!!)... MAjd megébred 4 kor, kap enni...utána 7 kor is fog kapni, és 10 kor is! Főleg ha kér! Ha egy gyerek nem éhes akkor kilöki a nyelvével a cumitüveget!


Tényleg képesek vagytok éheztetni a saját gyereketek???


Nem képzelem magam szuperanyának, de órákon keresztül hagyni sirni szerencsétlen gyereket...?? Alszok akkor mikor ő, és nem leszek fáradt!

De amugy erről szól az anyaság...Nem tudom miért vagytok ezen kiakadva!


Kedves kérdező ezeket a sorokat természetesen nem rád értettem...!! Nagyon sajnálom hogy te is ilyen helyzetben vagy, hisz ahogy olvastam nem sokat alszik a fiad...! A levegőn, séta közbe nem alszik el?? Ha esetleg szellőztetés közbe berakod a kiságyba nem pilled el? Az én fiam ha kinyitom az ablakot, jól felöltöztetem és bebugyolálom, berakom a pihenő székébe, közben térülök fordulok és már alszik is...!

Remélem a mai éjszakátok a hüvösebb levegő miatt már kellemesebb lesz!

2011. jan. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Nigra ***** válasza:
34%

Kedves utolsó!

Más egy 3hónapos baba és más egy majdnem 2éves gyerek. Már bocsi....és tényleg nem értem, hogy még két éves korban is hónapokban számolunk. Ezt sosem értettem. És én se hagytam 12órát üvölteni a gyerekemet. De ha sírt egy órát, és főleg csak azért mert kézben akart lenni, akkor már uram bocsáss meg NEM vettem fel. Ennyi. Odamentem megsimogattam beszéltem hozzá. Tehát nem volt egyedül. De kézben sem. ÉS innentől kezdve részemről vita lezárva.

2011. jan. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!