Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babámnak tegnap...

7 hónapos babámnak tegnap bökte át a fogacska az ínyt, a mai éjszakánk katasztrófa volt, más is volt így ezzel?

Figyelt kérdés
Másfél óránként megébredt, úgy kellett vissza altatnom, gondolom a foga miatt nem alszik már egy hete. Miután kibújik javul az állapot?
2009. nov. 2. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a kibújást követő 2-3 nap ill. éjszaka ugyanígy telt.Először csak a kis hegye volt kint aztán ahogy kibújt a teljes szélessége az macerásabb volt mint az íny áttörése.El fog múlni.

Kitartás :)

2009. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 hétig nem aludtunk a férjemmel.egyik este ő volt fent másikon én.akkor 24 órás szolgálatban voltam.egész nap sírt.éjszaka kocsikáztunk, nappal babakocsi azt hittem soha nem lesz vége de túl estünk rajta.azóta eltelt 3 év megszületett a második babánk, na neki ha fáj dentinox N gélt használunk elég jó kisebb nagyobb szenvedéssel kint van 6 fogacskánk.ja és még csak 6 hónaposak vagyunk.
2009. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk ebben is szerencsénk volt. 7 hónapos, nemrég jött ki az első foga. egyszer ébredt fel éjszaka, 5 perc után vissza is aludt. másnap reggelre áttörte a teljes ínyét a foga, azóta csak növeszti szépen. várjuk a másodikat, kicsit nyűgösebb napközben, és ömlik a nyála, de éjszaka ugyanúgy alszik egyben 12 órát, ahogy szokott.
2009. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, talán akkor jobb lesz már neki. A Dentinox-ot mi is használjuk, szerintem ha nem kenem neki még rosszabb a helyzet.
2009. nov. 2. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!