Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem lehet elmenni vele...

Miért nem lehet elmenni vele sehová, mindenhol hisztizik, katasztrófa, mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Másfél éves a lányom, nagyszülőknél töltöttünk pár napot. Az első pár nap még okés volt, sokat játszott, unokatestvérével nagyon jól elvoltak. AZtán mint akit elvágtak, mindenhol hiszti. Én nem tudom, hogy hogy másnál hogy van, de Ő soha egyetlenegy percre sem marad meg egy helyben!!! De komolyan, soha nem áll meg, belekezd valamibe két perc múlva más érdekli. Nem lehet mondjuk megállni beszélgetni ismerőssel, mert ő már menni akar, egy helyben, hogy leülne, pihenne, olyan nincs. Minden baba ilyen izgőmozgó, vagy Ő van túltöltve? Vásárlások?? Katasztrófa. Kiugrik a bevásárlókocsiból, nem tudom normálisan megvenni amit szeretném, mert ordít, hogy ki akar jönni. Más gyerek olyan szépen ül benne. Mit tegyek, hogy kicsit jobban el legyen úgy is, hogy nem rohangál összevissza, hogy betudjak normálisan vásárolni?
2011. ápr. 29. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvastam volna és persze mindíííg, minden körülmények között Te vagy a hibás :( Kétéves lányom már arra is rájött, hogy álljon fel a bevásárlókocsi babaültetőjéből, sőt a kocsiban sem hajlandó ácsorogni. Legutóbb beteg volt szegénykém, s szinten megváltás volt, hogy elmaradt bárhol (buszon, bev.kocsiban, mindenütt). Ezzel csúnyát mondtam, de minket is meg lehet érteni...
2011. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!